Skocz do zawartości
Forum

na przedłużenie stosunku forum


romankwa

Rekomendowane odpowiedzi

Hej szukam jakiegoś czegoś na przedłużenie stosunku lub jakiegoś forum z radami. Mam fajną kobietę z tak zwanej wyższej półki. Uroda anioła do tego mądra. Zaczęliśmy spotykać się jakiś czas temu. Wszystko układa się super poza jednym. Ja szybko kończę. W seksie prze to wcale nam się ostatnio nie układa. boję się że ją przez to stracę. W związku z tym mam pytanie na forum - czy znacie coś dobrego na przedłużenie stosunku ?. Przyznam się że stosowałem już jeden krem z All.... ale on wcale nic nie zmienił. Brałem tez spray z apteki poleciła mi pani farmaceutka ale po nim zdrętwiał mi siusiak do tego stopnia że wcale nie chciał stanąć i wstyd był podwójny. Jestem już załamany bo chyba moja kobieta niedługo zostawi mnie tym bardziej że kręcą się koło niej inni faceci bo jest bardzo atrakcyjna co z tego że może mniej przystojniejsi ode mnie skoro pewnie mogą długo się kochać a ja jestem wygląda na to do niczego. Do tego ona mówiła że miała wcześniej niższego i głupszego faceta ode mnie ale w łóżku zaspokajał ją na 100/% bo mógł nawet godzinę kochać ją w różnych pozycjach i miał większego członka a nie tak jak ja kończę po 10 minutach że ona nigdy ze mną nie ma orgazmu. Poradźcie co robić ?

Odnośnik do komentarza

Siema kolego. No może coś doradzę na to przedłużenie stosunku. Pisałeś na forum ze próbowałeś maści i nie działały a po sprayu miałeś zdrętwiałego członka i nie mogłeś osiągnąć erekcji. Szczerze miałem podobne problemy jak ty. Domyślam sie że stosowałeś spray na bazie Lidokainy ?. Widocznie jesteś w tym dużym procencie mężczyzn na których tak działa Lidokaina. Jest to w gruncie rzeczy znieczulacz stosowany na przykład w stomatologi. Więc działanie tego u ciebie wcale mnie nie zaskoczyło. To samo dotyczy Benzokainy w prezerwatywach przedłużających stosunek. Kilku pomorze a reszcie opadnie członek po kontakcie z ta substancja. Od siebie mogę Tobie Kolego polecić na forum tabletki o nazwie Stud Pills. Ja stosuję je od pewnego czasu i przedłużyły stosunek całkiem przyzwoicie. Są tez tacy desperaci którzy decydują się na psychotropy leczące depresję no ale tutaj to może się to źle skończyć, wylądowaniem w psychiatryku lub w lepszym przypadku osłabieniem erekcji. Ogólnie temat na forum ciekawy. Możesz tez wypróbować inny sposób po prostu nie myśleć o seksie w czasie seksu i nad sobą zapanować 🙂 no ale wiem że to może być trudne do realizacji wtedy pozostają te tabletki stud pills na plus tyle że nie są w żaden sposób szkodliwe nawet dla ciśnieniowców.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...