Skocz do zawartości
Forum

Obniżenie erekcji z wiekiem


starmilks

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy z czasem również u Was obniża się erekcja? Mam obecnie 30 lat niecałe i widzę,ze nie jest tak jak w wieku 20 lat. W ostatnim czasie bardzo dużo pracuję oraz potem jeszcze dochodzi do tego siłownia.Jak wracam do domu to zupełnie mi się nie chce oraz żona zaczyna się już dopytywac co jest, czemu mi się nie podoba. Podoba mi się bardzo ale po prostu nie mam juz takiej ochoty oraz możliwości jak w przeszłosci. Chciałbym to jakoś zmienić ;/ Czy są może jakies skuteczne środki oraz leki na to?

Odnośnik do komentarza

Jestem tego samego zdania. Żyjesz na zbyt wysokich dla CIebie obrotach. Zwolnij trochę bo się zamęczysz. Nie ma sensu tracić życia oraz się przepracowywać. Może zamiast chodzić na siłownię codziennie zacznij chodzić 3 dni w tygodniu? Albo najlepiej weź sobie jakiś urlop, wybierz się na weekend z kobietą bo żyjąc tak z czasem zwariujesz. Wiem bo sam swego czasu miałem tego typu problemy właśnie przez stres. Poza tym zastanawiałeś się nad tym aby wspomóc się suplementem albo witaminami? Nnie piszę tutaj o lekach ale mi na przykład lekarz urolog doadził Cum on. Moze nie jest to tak popularny środek jak wiele innych ale u mnie dał bardzo dobre działanie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...