Skocz do zawartości
Forum

Poważne problemy z erekcją


Jugnat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam 45 lat. Od jakiegoś czasu mam spore problemy z utrzymaniem erekcji. Na początku pieszczot wszystko jest w porzdku ale jak dochodzi do stosunku to penis opada iprzez to zaczynam się stresować i odechciewa mi się całego seksu. Zastanawiam sie nad wzieciem sildenafilu ale na forach raz piszą, że daje dobrey efekt, na innych ze można sie od niego uzależnić. Proszę o opinię co robić.

Odnośnik do komentarza

Sildenafil na początku nie jest na pewno wskazany. U niektórych osób wyłącznie on działa jednak na pierwszy rzut warto jest moim zdaniem wypróbować tabletki z Largininą, które zwykle wystarczają. Piszę tutaj o penis complete, cum on ewentualnie o braveranie. Najmodniejsze działanie ma ten pierwszy preparat. Jest też w sumie najdroższy. Pytanie czy miewasz poranne wzwody? Bo jeśli tak to problem może leżeć w psychice. Robiłeś sobie jakie badania laboratoryjne czy wszystko jest w porządku?

Odnośnik do komentarza

Jeśli masz to na pewno nie jest to impotencja tak wiec moim zdaniem nie ma sensu tutaj leczyć tego sildenafilem. L arginina powinna pomóc. Ewentualnie może masz jakąś blokadę psychiczną. Proponowałbym się jakoś wyluzować, znaleźć sobie jakieś hobby na co dzień. No i zrezygnuj z alkoholu. Mówi się,ze alkohol rozluźnia i w pewnym zakresie tak ale jeśli chodzi o seks to raczej kiepsko z tym. Może CI po alkoholu nie stanąć.

Odnośnik do komentarza

Od leków bez recepty nie (inaczej zabroniliby ich sprzedaży, piszę tutaj oczywiście o tych dopuszczonych przez rejestr farmaceutyczny, a te które wymieniłem takie są). A nie o jakichś tabletkach nie wiadomo skąd. Na przykład z zagranicznych stron. Od sildenafilu natomiast jak najbardziej można się uzależnić. Im więcej go bierzesz tym potem musisz go jeszcze więcej brać. Dlatego też na początek bardzo odradzam przyjmowanie tego typu preparatów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...