Skocz do zawartości
Forum

Kilkusekundowa penetracja a ryzyko ciazy


Zalamana41

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam 41 lat i trójkę dzieci. Cykle ok 30 dniowe. Regularne. Żyje w przewlekłym stresie ,mam nerwicę lękowa i najprawdopodobniej wysoka prolaktynę, gdyż mam nadmierne owłosienie na twarzy oraz Mleczno żółta wydzielinę z sutka. Miesiączki obfite z wielkimi skrzepami. W 13 dniu cyklu mój partner podczas pieszczot na chwilę włożył członka do pochwy wykonując max 3 ruchy i wyszedł a wytrysk nastąpił w wyniku stymulacji oralnej ok 5 min później. Strach przed ciążą uniemożliwia mi funkcjonowanie a na test za wcześnie. Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży? 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Antonina napisał(a):

Jezu dlaczego nie stosujesz mechanicznej antykoncepcji, skoro masz takie lęki? Po co sobie stwarzać takie sytuacje? Na przyszłość diafragmę Caya kup i używaj! Moim zdaniem nie będzie z tego ciąży, ale możesz zawsze wykonac badanie beta HCG.

Wiem, mój błąd bardzo wielki błąd. Ta relacja trwa 8 miesięcy, spotykamy się ale to wynikło samo z siebie. Żałuję bardzo i nie radzę sobie z lękami. Nie jem, nie śpię , jak roślina. Nie wiąże z tym kimś planów na przyszłość. Wiem, że napewno nie współżył przed tym zdarzeniem, a rano oddał mocz . Sytuacja miała miejsce o 11.00 więc może nie było tam plemników. Wykonał dwa ruchy i wyszedł a ja ledwo zyje .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...