Skocz do zawartości
Forum

Czy jest tutaj możliwość na ciąże?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie! Około końca maja doszło do zbliżenia z moim chłopakiem jedynie obtarcie przyrodzeniem. Później dostałam okresu takiego jak zawsze i w związku, z tym że jestem panikara, wykonałam test około 2 tygodni po tamtej miesiączce a około 3 od zbliżenia test wyszedł negaty. Później miałam 2 kolejne okresy. I ostatnio wyskoczył mi jakiś artykuł o Lini negra i w związku z tym zwróciłam uwagę (wcześniej nie zwracałam na to uwagi więc nie jestem w stanie odpowiedzieć czy miałam ją wcześniej) na to ze mam na brzuchu delikatna linie, która prawie nie różni się od koloru skóry dodam, że jestem osoba łatwo opalająca się i delikatnie ciemniejszej karnacji linia jest tak słabo widoczna, że po rozciągnięciu skóry na brzuchu nie widać jej w związku ze znów spanikowałam kupiłam test domowe laboratorium strumieniowy, który wykonałam niestety nie z rana, ale tutaj znów test wyszedł negatywny nie zauważyłam żadnych typowych objawów ciąży jak nudności częstomocz ani bolesność piersi etc. 

Czy jest jakaś szansa na to że jestem w ciąży?

Odnośnik do komentarza

 🙂  a chcesz być w ciąży? 🙂 no to musisz się lepiej postarać, samo obtarcie małej penisem nie wystarczy 🙂 Chociaż mówią że jak bardzo płodna kobieta, to wystarczy że facet gacie  rzuci na łoże i zaciąży  Twój tytuł sugeruje: Czy jest tutaj możliwość na ciąże , to tak jakbyś na forum szukała potencjalnego kandydata na tatusia 🙂  Pewnie chętnych byłoby wielu 😉 tylko niewielu do wychowywania albo płacenia. Podsumowując, chyba wielką panikarą jesteś, aż strach byłoby się z tobą kochać, wyluzuj trochę 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...