Skocz do zawartości
Forum

Sukienki na wiosnę i lato - zakupy!


Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Możecie powiedzieć mi w jakim sklepie warto będzie szukać przede wszystkim modnych i dobrze wykonanych propozycji w zakresie0 sukienek wieczorowych, które jednocześnie będą modne i dobrze wykonane. A nie po jednym praniu wyblaknął i się rozciągnął, byłam w kilku butikach i galerii handlowej. Jakoś nic mnie nie zaciekawiło, a też ceny niestety ale są nadal wysokie. Może teraz jakieś marki oraz sklepu internetowego robią wyprzedaże i je przegapiłam. Bardzo dziękuję za informacje i oczywiście z niecierpliwością czekam na wszystkie podpowiedzi ?

Odnośnik do komentarza

 Zawsze warto szukać okazji i nie brać pierwszej lepszej propozycji jaka wpadnie nam w oko. Dlatego jeżeli chcesz sobie ułatwić zakupy w tym zakresie to na pewno warto sprawdzić sobie wcześniej portal Domodi na którym akurat też jest cała kategoria, jeśli chodzi o sukienki wieczorowe różnych marek i jednocześnie, które można upolować w naprawdę dobrych cenach. Muszę przyznać, że szczególnie w oko wpadła mi propozycja Monnari połyskująca w zieleni. Chyba na ślub siostry sobie ją założę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...