Skocz do zawartości
Forum

Zakup opon zimowych


PannaCotta

Rekomendowane odpowiedzi

hmm Nexen, Uniroyal, Dębica, Fulda, Hankook - coś z tego możesz śmiało wybierać. Cenowo tak mniej więcej około 250 złotych za oponę wychodzi, czyli mniej więcej tysiąc złotych za komplet. Oczywiście mówię o oponach nowych, a nie jakiś używanych czy bieżnikowanych. Opony zimowe wg mnie są ważniejsze niż letnie, bowiem zimą nawet lekki śnieg na drodze, czy lód i już możesz mieć problemy z bezpieczną jazdą. hmm Nexen, Uniroyal, Dębica, Fulda, Hankook - coś z tego możesz śmiało wybierać. Cenowo tak mniej więcej około 250 złotych za oponę wychodzi, czyli mniej więcej tysiąc złotych za komplet. Oczywiście mówię o oponach nowych, a nie jakiś używanych czy bieżnikowanych. Opony zimowe wg mnie są ważniejsze niż letnie, bowiem zimą nawet lekki śnieg na drodze, czy lód i już możesz mieć problemy z bezpieczną jazdą.

Odnośnik do komentarza

Jak już mowa o oponach, to nie ukrywam, że sama zaczęłam zastanawiać się nad zakupem nowych egzemplarzy.   Znajoma doradziła mi, żebym pomyślała również o naprawie swojego dotychczasowego ogumienia, ponieważ zawsze to jakaś oszczędność. Na stronie tego bloga https://www.bastergarage.com/uslugi/wulkanizacja-opon/  znalazłam na ten temat całkiem ciekawe treści  i jestem ciekawa czy wy kiedykolwiek korzystaliście może z takich rozwiązań.

Odnośnik do komentarza

  Moim zdaniem, jeżeli zależy wam na zakupie porządnych opon, ale nie wiecie za bardzo czym się kierować podczas wyboru, to proponuje skontaktować się ze specjalistami.  Znajomy wspominał mi, że tutaj https://autoopony.com/  można liczyć na wsparcie w tym zakresie więc może warto byłoby się do nich zgłosić w wolnej chwili. Dajcie znać, co na ten temat sądzicie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...