Skocz do zawartości
Forum

Pieniądze na psychoterapie


Gość Abc

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet jak zapisze się na NFZ to wydam około 100 zł miesięcznie na dojazd do psychoterapeuty bo mieszkam na wsi. A tam mam za 9.5 w jedną stronę do miasta. Jestem bezrobotna. W pracach dorywczych dużo nie zarobię. Muszę doładować telefon i zrobić niektóre zakupy sobie środki higieniczne, pasta do zębów i do domu. W tym roku zarobiłam około 900 zł i może zarobię koło 500 i to musi być do kwietnia jak uda mi się pójść do pracy dorywczej bo stałej nie mogę znaleźć. 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Wniosek prosty.

Trzeba znaleźć normalna prace

Szukam ale nie chca mnie przyjac bo z powodu lęku przed luźmi nie zachowuje sie normalnie albo nie mowie nic albo mówie głupoty. Już tak 7 lat. Urząd pracy też nie pomógł. A nie ma u mnie prac które nie maja rozmów kwalifikacyjnych. Chcę się przeprowadzic ale nie mam za co. A mama nie pracuje a ojciec nie pomoże nie pożyczy ma minimalne i uwaza ze jak jest praca to sie do niej idzie i przyjmują. Kiedyś tak było jak był młody.  Chyba nie wierzy że tą prace znajdę. A nie da mi pieniędzy żebym się wyprowadziła i tam pracy szukała. A nie chcą mnie przyjąc bo nie mieszkam i problem z dojazdem na rozmowę. Szukam dalej bo w najbliższych miastach nie ma sensu wykorzystałam wszystkie możliwośći.

Odnośnik do komentarza

Trudna sprawa. Moze są jakieś fundacje pomagające osobom w trudnej sytuacji. Widzę, że bardzo chcesz coś zmienić w swoim życiu i pomogłabym Ci, ale nie wiem jak....serio ?  Jeśli chcesz pogadać to zaloguj sie i napisz do mnie pw. 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Javiolla napisał:

Trudna sprawa. Moze są jakieś fundacje pomagające osobom w trudnej sytuacji. Widzę, że bardzo chcesz coś zmienić w swoim życiu i pomogłabym Ci, ale nie wiem jak....serio ?  Jeśli chcesz pogadać to zaloguj sie i napisz do mnie pw. 

Dziękuję już się odważyłam i porozmawiałam z mamą. Jak się już zdecyduję do kogo pójdę i poukładam sobie swoje sprawy żeby wiedzieć w jakiej miejscowości to mama za mnie zadzwoni i umówi na wizytę. A rodzice jakoś pieniądze dla mnie znajdą. Ja o tym nie wiedziałam bo bałam się im o tym powiedzieć. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.10.2022 o 20:29, Abc napisał:

Dziękuję już się odważyłam i porozmawiałam z mamą. Jak się już zdecyduję do kogo pójdę i poukładam sobie swoje sprawy żeby wiedzieć w jakiej miejscowości to mama za mnie zadzwoni i umówi na wizytę. A rodzice jakoś pieniądze dla mnie znajdą. Ja o tym nie wiedziałam bo bałam się im o tym powiedzieć. 

Dobrze, że sie zdecydowałaś porozmawiać. Powodzenia życzę ?  W razie potrzeby -pisz. 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...