Skocz do zawartości
Forum

Nic już nie będzie dobrze


Gość droga

Rekomendowane odpowiedzi

Poznałam na pewnym portalu internetowym faceta pisaliśmy długo ze sobą .. spotkaliśmy się tylko dwa razy tylko na jedno... Jak postanowiłam zerwać z nim kontakt on zaczął mnie wyżywać od najgorszych przeczytałam różne przezwiska na swój temat straszył że naśle policję na mojego ojca chociaż on nic nie zrobił.... Ale wybaczyłam mu dałam szansę minęło pare dni przemyślałam to wszystko sobie że nie pozwolę na to by ktoś mnie tak poniżał i oczerniał.... I mu to napisałam zaś zaczęły się wyzwiska po tym wszystkim pisał że kocha itp na sam koniec powiedział że idzie się zabić ... Nie miałam z nim kontaktu jeden dzień w nocy ktoś napisał z jego numeru kim pani jest że Patryk zaginął i tak było przez dwa dni .... Byłam przekonana że to on pisał ponieważ to jego styl pisania tak samo stawiał wielokropki pytajniki itp nie odp mu ... Wczoraj dzwonił i napisał i odpisałam wreszcie zaś się zaczęło wyzwiska pisał że ma połamane nogi że jest w szpitalu że ja mam to w dupie .... Ja nie chcę być z tym człowiekiem uświadomiłam mu to wczoraj a on że idzie się powiesić i rozwala telefon .... Strasznie mi to siadło na psychikę nie radzę sobie z tym nie wiem co mam robić 

 

Odnośnik do komentarza

Co masz zrobić ? Ehhh...

To słuchaj uważnie bo to ważne. 

Idź na policję, zgłoś nękanie. Koniec kropka. Więcej mu nie odpisuj, zmień numer telefonu itd. 

 

Też miałem taką psychofanke kiedyś z portalu internetowego. Że jak tylko chciałem wypisać się z tej relacji to nagle dziwne rzeczy się działy. Następnego dnia dostałem sms z innego numeru niby od jej siostry, że ona jest w szpitalu i bla bla że o mnie same super rzeczy mówiła. Jak dzwoniłem to nikt nie odbierał, dziwne nie ? Jak zaczęło do mnie docierać że to manipulantka najwyższej klasy to wtedy znowu smsy z jeszcze innego numeru tym razem od matki że co ja narobiłem i że ona chce się zabić teraz przeze mnie. 

 

 

W skrócie. Nikt nie jest gotowy na aż takie perfidne manipulacje, no przynajmniej normalny wrażliwy człowiek. Więc nie obwiniaj się każdego można tak załatwić.

Zrób to co ci radzę i się odetnij. Innej opcji nie ma gwarantuje.

 

 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Gość droga napisał:

Poznałam na pewnym portalu internetowym faceta pisaliśmy długo ze sobą .. spotkaliśmy się tylko dwa razy tylko na jedno... Jak postanowiłam zerwać z nim kontakt on zaczął mnie wyżywać od najgorszych przeczytałam różne przezwiska na swój temat straszył że naśle policję na mojego ojca chociaż on nic nie zrobił.... Ale wybaczyłam mu dałam szansę minęło pare dni przemyślałam to wszystko sobie że nie pozwolę na to by ktoś mnie tak poniżał i oczerniał.... I mu to napisałam zaś zaczęły się wyzwiska po tym wszystkim pisał że kocha itp na sam koniec powiedział że idzie się zabić ... Nie miałam z nim kontaktu jeden dzień w nocy ktoś napisał z jego numeru kim pani jest że Patryk zaginął i tak było przez dwa dni .... Byłam przekonana że to on pisał ponieważ to jego styl pisania tak samo stawiał wielokropki pytajniki itp nie odp mu ... Wczoraj dzwonił i napisał i odpisałam wreszcie zaś się zaczęło wyzwiska pisał że ma połamane nogi że jest w szpitalu że ja mam to w dupie .... Ja nie chcę być z tym człowiekiem uświadomiłam mu to wczoraj a on że idzie się powiesić i rozwala telefon .... Strasznie mi to siadło na psychikę nie radzę sobie z tym nie wiem co mam robić 

 

Uważam tak jak osoba wyżej policja i zerwanie kontaktu. Ten człowiek najwyraźniej jest chory psychicznie. Nie leczy się i jest niebezpieczny. 

Odnośnik do komentarza

 

W dniu 13.09.2022 o 10:44, Gość droga napisał:

Ja nie chcę być z tym człowiekiem uświadomiłam mu to wczoraj a on że idzie się powiesić i rozwala telefon .... Strasznie mi to siadło na psychikę nie radzę sobie z tym nie wiem co mam robić 

To dobrze, że nie chcesz z nim być. To, że on ma chorą psychikę i szantażuje Cię emocjonalnie nie oznacza, że musisz sie na wszystko zgadzać. Zadbaj o siebie. Oprócz policji zablokuj go wszędzie gdzie możliwe, w telefonie też, a potem usuń jego nr. Zacznij żyć własnym życiem. On ma problem psychiczny i to poważny i powinien sie bezwzględnie leczyć. Dbaj o siebie, a wszystko będzie dobrze.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...