Skocz do zawartości
Forum

nie umiem wymyślić rozwiązania


Gość abcabcdefg

Rekomendowane odpowiedzi

Gość abcabcdefg

pracowałam w miejscu, gdzie o mało nie zginęło dziecko, bo były zaniedbania o których mi nie powiedzieli.  Niedługo nie będę mieć z czego żyć. Biorę leki, ale nie umiem wymyślić rozwiązania z szukaniem pracy. psychiatra jest zadowolony, jak świetnie idzie leczenie. Boję się bezdomności. 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Gość abcabcdefg napisał:

psychiatra zachwycony jak mnie świetnie leczy. Problem, że nie wrócę do zawodu, bo mam uraz a w środowisku już się rozeszło, że miałam zwolnienie od psychiatry.

Zwolnienie od psychiatry haha.ten co tak pierdoli to mu bozia jęzor upierdoli na wiór. Trza by podac do sądu stolarza od blatu. Też mu bozia nieszczęścia ześle. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość abcabcdefg napisał:

psychiatra zachwycony jak mnie świetnie leczy. Problem, że nie wrócę do zawodu, bo mam uraz a w środowisku już się rozeszło, że miałam zwolnienie od psychiatry.

A bierzesz pod uwagę inny zawód? 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Gość abcabcdefg napisał:

muszę wymyśleć jakiej pracy szukać. Nie wiem, dlaczego policjanta do służby bada psycholog a jeśli ktoś pracuje z dziećmi to nikt go nie bada ? 

Właśnie to jest chore. Większość nauczycieli z mojej podstawówki raczej nie było zdrowych psychicznie, jakby ich przebadali to by nie psuli psychiki uczniom. Mam porównanie z nauczycielami z liceum. Ludzie z powołania pomocni. 

Odnośnik do komentarza
Gość abcabcdefg
18 godzin temu, Gość Gość napisał:

Właśnie to jest chore. Większość nauczycieli z mojej podstawówki raczej nie było zdrowych psychicznie, jakby ich przebadali to by nie psuli psychiki uczniom. Mam porównanie z nauczycielami z liceum. Ludzie z powołania pomocni. 

Do liceum trafiają dzieci, które są po selekcji. Takie, które chcą się uczyć. Nie ma tego wrzasku na przerwach albo jest mniejszy i nie trzeba się tyle użerać z rodzicami. Dziecko wielu rzeczy nie widzi, ale masa problemów wynika z rozgrywek dorosłych. W liceum tego tak nie widać, bo wiele dzieci chce się uczyć i nie szarga się sobie nerwów tak bardzo, gdy się jest nauczycielem. Przepraszam, że iszę tak nieskładnie, ale mam z tym teraz problem. 

Odnośnik do komentarza
Gość abcabcdefg

Nie umiem zmodyfikować CV, wymyślić jakiej pracy mam szukać. Biorę leki nie tylko od psychiatry i boję się, co ze mną będzie. Po tym, co przeżyłam w pracy z rodzicami, dziećmi i w wyniku mobbingu nie dam rady wykonywać tej pracy chyba nigdy.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość abcabcdefg napisał:

Nie umiem zmodyfikować CV, wymyślić jakiej pracy mam szukać. Biorę leki nie tylko od psychiatry i boję się, co ze mną będzie. Po tym, co przeżyłam w pracy z rodzicami, dziećmi i w wyniku mobbingu nie dam rady wykonywać tej pracy chyba nigdy.

A myślałaś może aby pójść do doradcy zawodowego? Czy to była praca nauczyciela? Jeśli tak czy to czego uczyłaś nie mogłabyś uczyć dorosłych ludzi? 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość abcabcdefg napisał:

Nie umiem zmodyfikować CV, wymyślić jakiej pracy mam szukać. Biorę leki nie tylko od psychiatry i boję się, co ze mną będzie. Po tym, co przeżyłam w pracy z rodzicami, dziećmi i w wyniku mobbingu nie dam rady wykonywać tej pracy chyba nigdy.

A myślałaś może aby pójść do doradcy zawodowego? Czy to była praca nauczyciela? Jeśli tak czy to czego uczyłaś nie mogłabyś uczyć dorosłych ludzi? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.09.2022 o 09:28, Gość abcabcdefg napisał:

Nie umiem zmodyfikować CV, wymyślić jakiej pracy mam szukać. Biorę leki nie tylko od psychiatry i boję się, co ze mną będzie. Po tym, co przeżyłam w pracy z rodzicami, dziećmi i w wyniku mobbingu nie dam rady wykonywać tej pracy chyba nigdy.

A co byś chciała zmodyfikować w swoim cv? Jestem po kursie aktywnego poszukiwania pracy i co nie co mogę doradzić. Nie musisz wykonywać tej akurat pracy, jest sporo innych zawodów pokrewnych, ale najlepiej byś najpierw sie otrząsnęła po tamtej pracy. Czy prócz leków chodzisz na terapie? Bo same leki uśmierzają ból psychiczny lecz dotrzeć do źródła problemu i rozwiązać go moze tylko terapia. 

W dniu 11.09.2022 o 13:52, Gość abcabc napisał:

nie wyżyję z nauki dorosłych tego się obawiam

Za dużo się obawiasz, za dużo boisz. Dorośli uczą sie w szkołach wieczorowych i to taka sama zarobkowa praca jak inne. Czemu akurat z tej byś nie miała wyżyć? Możesz pomyśleć o zawodach pokrewnych jak animator dla dzieci, opiekunka do dzieci, opiekunka osób starszych. tylko przydałyby sie jakieś kursy w tym kierunku. Chyba, że rozważasz całkowitą zmianę frontu i wykonywanie zupełnie innego zawodu?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, Gość abcabc napisał:

Jestem oczerniana przez byłych pracodawców. Poza tym zgłosiłam w końcu tę sprawę i wiem, że się będą mścić. To nie był iperwszy raz. Terapeutka nabija tylko godziny. 

To okropne. W głowie sie nie mieści.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...