Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego koleżanki zostawiły mnie?


Gość Fobia spoleczna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Fobia spoleczna

Jak w temacie. Dlaczego koleżanki ze wsi z dzieciństwa i koledzy zostawili mnie? Byłam potrzebna nie mieli być z kim to byli ze mną. Kolega zakolegowal się z chłopakiem który się wprowadził przestał że mną, koleżanka miała inna starsza koleżankę przestała że mną, koleżanka miała koleżankę w swoim wieku przestała zemną, koleżanka zakolegowala się z dziewczyną która się wprowadziła przestała że mną, koleżanka miała młodsza koleżankę przestała że mną? 

Odnośnik do komentarza

Bo ćpasz Dominiko, kupujesz za duże buty, anoreksja, matka nauczycielka wymagajaca i próbowałaś od ojca bezrobotnego alkoholika jeszcze kilka lat temu wyciągnąć alimenty. Jak również prowadzasz się z patologia. Cóż więcej dodać. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.08.2022 o 16:17, Gość Fobia spoleczna napisał:

Byłam potrzebna nie mieli być z kim to byli ze mną.

Cóż... ludzie nas tak traktują jak im na to pozwalamy. Widocznie dawałaś sie wykorzystywać, a było tak z jakiegoś powodu. Może byłaś nieasertywna, może chciałaś sie przypodobać, byłaś zbyt miła? Napisz coś o sobie.

 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
Gość Fobia spoleczna

Jestem miła ale nie dawałam się im wykorzystywać. Spędzałam z nimi czas, jak byliśmy mali to się z nimi bawiłam. Byłam asertywna. Nie zawsze robiliśmy to co chcieli inni ale też to co chciałam ja. Nie wiem co było nie tak. Znudzili się mną, nie mieli innego wyboru. A jak dostali wybór to  mnie zamienili. Ja nie miałam nic przeciwko temu aby się kolegować ze wszystkimi, lub aby się spotykali raz ze mną raz innymi. 

Odnośnik do komentarza

Czyli byliście dziećmi-tak? I Ty nadal o tym myślisz? W dzieciństwie takie zachowania to normalne. Dzieci nie potrafią budować więzi, to dorośli je tego uczą. Zamiast pytać co było z Tobą nie tak, zapytaj co jest nie tak dziś, że stale żyjesz przeszłością???

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
Gość Fobia spoleczna

Z kolegą znajomość skończyła się jak byłam w 4 klasie on 3, z koleżanką jak ja byłam w 6 klasie ona w 1 gimnazjum, z następna jak ja miałam 19 lat a ona 16, a z następna jak ja miałam 21 lat a ona 16. Żyje przeszłością bo analizuje z czego co wynika. Czytam różne rzeczy. Próbuję odpowiedzieć na pytania. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.08.2022 o 16:17, Gość Fobia spoleczna napisał:

Jak w temacie. Dlaczego koleżanki ze wsi z dzieciństwa i koledzy zostawili mnie? Byłam potrzebna nie mieli być z kim to byli ze mną. Kolega zakolegowal się z chłopakiem który się wprowadził przestał że mną, koleżanka miała inna starsza koleżankę przestała że mną, koleżanka miała koleżankę w swoim wieku przestała zemną, koleżanka zakolegowala się z dziewczyną która się wprowadziła przestała że mną, koleżanka miała młodsza koleżankę przestała że mną? 

Już sobie odpowiedziałaś bo nie byłaś im już potrzebna. Była inna opcja to ja wybrali. Pomyśl tak gdyby nie Ty to oni byli by wtedy sami. 

W dniu 21.08.2022 o 15:01, Gość Fobia spoleczna napisał:

Z kolegą znajomość skończyła się jak byłam w 4 klasie on 3, z koleżanką jak ja byłam w 6 klasie ona w 1 gimnazjum, z następna jak ja miałam 19 lat a ona 16, a z następna jak ja miałam 21 lat a ona 16. Żyje przeszłością bo analizuje z czego co wynika. Czytam różne rzeczy. Próbuję odpowiedzieć na pytania. 

W tym wieku chłopak przyjaźni się z chłopakiem. To normalne. Koleżanka z gimnazjum nie chciała zadawać się z dzieciakiem wiem rok różnicy ale dzieci tak myślą. 19 i 16 lat to duża różnica. Ty kończyłaś szkołę, ona zaczynała średnia. Tak samo 21 i 16. Ona jeszcze nastolatka, ty już pewnie studentka. Moja znajomość się zakończyła jak ja uczyłam się w szkole policealnej weekendowo, a znajoma technikum dziennie. Mijałyśmy się nie było jak się spotkać. Nie było wspólnych tematów. Potem ja pracowałam, a ona była na etapie nauki jeszcze. Mało która znajomość z dzieciństwa przetrwa. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...