Skocz do zawartości
Forum

Problem z żoną po ślubie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na forum .?otóż mój problem polega na tym że jestem po ślubie rok. . i problemy się pojawiły już po 2 tygodniach ślubu . Otóż przed ślubem uzgadnialiśmy z żoną że nie będziemy  mieszkać u moich rodziców jak i i jej rodziców. Ale zgodziłem się na mieszkanie u teściów na 2 tygodnie mieszkania a między czasie znajdziemy coś i przed ślubem szukałem domu / mieszkania dla nas ale jak zaproponowałem żeby znaleźć coś bo później będzie ciężko znaleźć . Np z powodu braku czasu kasy itp zrobiłai awanturę o to że ona nie będzie płacić pół roku na przód mieszkania ok ale ja tylko proponowałem żeby coś znaleźć coś dla nas . Zamieszkałe. U teściów . Po ślubie niecały rok ( wiedziałem że tak będzie brak czasu , przyzwyczajenie się do sytuacji ) . Niby szukaliśmy ale była zawsze jakaś kłótnia przy tym  o to że za daleko do pracy jej jest . Jak jej coś nie pasowało to mi nie pasowało ,później  narodziły się inne problemy kasa , brak czasu dla niej a byle. Co wieczór w domu późno bo np o 22.00 ale bylem . Ona pracowała i ja też. Wyczułem to że . Od tego tematu narodziły się inne problemy ale o tym później . Powiecie mi co mam zrobić teraz z  tym  fantem ja jestem za granicą ona u mamy i taty . I nie mieszkamy razem bo się wyprowadziłem od teściów . Bo sytuacja była tak zła u nich w domu że się wyprowadziłem. I teraz po powrocie do PL . Chce zamieszkać w wynajętym domu/ mieszkaniu . .co mam zrobić jestem w 100%pewny że chce iść na swoje . Mam ją zaprosić czy czekać aż sama się dowie że mi zależy na tym aby sami zamieszkaliśmy . ? 

Odnośnik do komentarza

Było / jest  nie wiem jak teraz i niej ale nadal chce i wynajmę coś    tylko jak było coś to jej nie pasowało bo za daleko ma do pracy 30 km miala by. Ale każdy ma daleko i daje radę ..   . Ja jej mówiłem że chce na wsi coś wynająć. . miasto to nie dla mnie . Ona nawet się zgodziła  na ten układ . Ale myślę . Że Kubiaka się chyba wymigać od tego 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gość John napisał:

Było / jest  nie wiem jak teraz i niej ale nadal chce i wynajmę coś    tylko jak było coś to jej nie pasowało bo za daleko ma do pracy 30 km miala by. Ale każdy ma daleko i daje radę ..   . Ja jej mówiłem że chce na wsi coś wynająć. . miasto to nie dla mnie . Ona nawet się zgodziła  na ten układ . Ale myślę . Że chciała  się chyba wymigać od tego 

 

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, Gość Dania napisał:

Rob tak jak czujesz. Inaczej to bedzie rodzic frustracje I bedzie coraz gorzej.

Z tego wszystkiego, nie rozumiem jednej rzeczy. Jesli oboje pracowaliscie tak duzo, to jak nie bylo was stac na wynajem? 

Mam pytanie nie wiem kim jesteś ale czy mógł bym z tobą  pogadać , doradzić się o innych problemach ?

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gość John napisał:

Mam pytanie nie wiem kim jesteś ale czy mógł bym z tobą  pogadać , doradzić się o innych problemach ?

Było / jest  nie wiem jak teraz i niej ale nadal chce i wynajmę coś    tylko jak było coś to jej nie pasowało bo za daleko ma do pracy 30 km miala by. Ale każdy ma daleko i daje radę ..   . Ja jej mówiłem że chce na wsi coś wynająć. . miasto to nie dla mnie . Ona nawet się zgodziła  na ten układ . Ale myślę . Że chciała  się chyba wymigać od tego 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.07.2022 o 22:11, John napisał:

I nie mieszkamy razem bo się wyprowadziłem od teściów .

To nie ma już pożycia. Co masz więc zrobić? Przecież wiesz ? 

W dniu 18.07.2022 o 22:11, John napisał:

Mam ją zaprosić czy czekać aż sama się dowie że mi zależy na tym aby sami zamieszkaliśmy . ? 

Przecież ona nie chce sama z Toba mieszkać co udowodniła dawno. Pytanie chyba stawiasz retorycznie? Zwłaszcza, że sie kłócicie. Ja bym nie chciała mieszkać z kimś z kim się kłócę. 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...