Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego on ciągle mi się śni?


Gość Dreamer

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dreamer

Najpierw trochę faktów z rzeczywistości. W podstawówce  - klasa 1-6 uczyłam się z pewnym chłopakiem. W takim przedziale wiekowym bardzo często pojawiają się końskie zaloty jednak on nigdy nie zaczepiał w ten durny sposób ani mnie ani innych dziewczynek. Był  trochę wyobcowany i żył w swoim świecie, zwykle siedział z nosem w książkach. Nie był jednak prymusem, czytał dla rozrywki. Też bardzo dużo czytałam i on miał bardzo podobny gust do mojego, czytaliśmy te same serie itp. Mieszkaliśmy na innych osiedlach i nie mieliśmy żadnych głębszych relacji, nigdy też się w nim nie zakochałam aczkolwiek myślę, że raczej czułam do niego ogólna sympatię ponieważ zawsze dobrze sie dogadywałam z chłopakami typu nerd/geek. Później kontakt się urwał i zobaczyłam go na mieście jakieś 10 lat później. Zmeznial i wyprzystojnial. Był jednak daleko więc nawet nie rozmawialiśmy. Od tamtego niepozornego spotkania on ciągle mi się śni a minęło prawie kolejnych 10 lat. Nie jestem w stanie opisać żadnego snu ponieważ zwykle są to jakieś strzępki jednak w tych snach zawsze czuję się przy nim dobrze, możliwe że czasami  flirtujemy. Nic nadzwyczajnego ale w tych snach chyba jestem w nim zakochana, choć tak naprawdę nigdy to nie miało miejsca.

Odnośnik do komentarza

W odpowiedzi na tytułowe pytanie: śni Ci się bo stale o nim myślisz ?  Tzn wtedy myślałaś o spotkaniu, szkole itp. A teraz myślisz o snach, że są, dlaczego są, co w nich jest, identyfikujesz sie z tym co w snach czujesz... czyli nakręcasz się snami. Nasze sny odzwierciedlają nasze emocje, myśli i odzwierciedlają wydarzenia, sytuacje z naszego życia. Przestań o nim i o snach myśleć to z czasem przestanie się Tobie śnić. Choć domyślam sie, że 10 lat myślenia to już jakby obsesja i tak łatwo się z tego nie wyplączesz ?  Jednak to jedyne co możesz robić, po prostu potraktować to jak zwykły sen i rano o nim zapomnieć. Gdyby przyśnił Ci sie kosmita to też byś o tym rozmyślała 10 lat? 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...