Skocz do zawartości
Forum

Żadna kobieta nie jest katoliczką


Gość prawiczek42

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Gość prawiczek42 napisał:

bo każda kobieta nie przestrzega przykazania nie czyń blizniemu co tobie nie miłe, na co dowodem jest to, że zostałem incelem trwałym przez kobiety(plus wyśmiewania).

Ktoś to parówa.

Frajer I parówa 

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Gość prawiczek42 napisał:

bo każda kobieta nie przestrzega przykazania nie czyń blizniemu co tobie nie miłe, na co dowodem jest to, że zostałem incelem trwałym przez kobiety(plus wyśmiewania).

Ktoś to parówa.

Męska, szowinistyczna świnia.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Javiolla napisał:

A co to ma do katolicyzmu? Prawdziwa katoliczka seks da dopiero po ślubie więc chyba pomyliłeś pojęcia ? 

To idiota, nie wytłumaczysz. Jego móżdżek tego nie ogarnie. 

Odnośnik do komentarza
Gość Psychoholik
W dniu 2.07.2022 o 21:41, Gość prawiczek42 napisał:

bo każda kobieta nie przestrzega przykazania nie czyń blizniemu co tobie nie miłe, na co dowodem jest to, że zostałem incelem trwałym przez kobiety(plus wyśmiewania).

Ktoś to parówa.

 

Jakbyś miał taką czarodziejską moc i mógł spełnić swoje życzenie, to co by to było? Nie chodzi mi o to jedno jedyne. Chodzi mi, jakie masz oczekiwania względem kobiet? A jakie pragnienia? Pytam poważnie, więc oczekuję poważnej odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Gość prawiczek42
W dniu 4.07.2022 o 23:17, Gość Psychoholik napisał:

Jakbyś miał taką czarodziejską moc i mógł spełnić swoje życzenie, to co by to było? Nie chodzi mi o to jedno jedyne. Chodzi mi, jakie masz oczekiwania względem kobiet? A jakie pragnienia? Pytam poważnie, więc oczekuję poważnej odpowiedzi.

No oczekiwania mam wiadome, kobieta/dziewczyna musiałaby chociaż minimum zrobić w kierunku mnie, choćby propozycja seksu - no tak, to bardzo dużo dla kobiety, więc napisze co innego, np. mogłaby mnie wyciągnąć z domu.

W dniu 4.07.2022 o 23:27, Gość Ktoś napisał:

Frajer I parówa 

Czego sie powtarzasz cymbalico bez końca.

Odnośnik do komentarza
Gość Psychoholik
5 minut temu, Gość prawiczek42 napisał:

No oczekiwania mam wiadome, kobieta/dziewczyna musiałaby chociaż minimum zrobić w kierunku mnie, choćby propozycja seksu - no tak, to bardzo dużo dla kobiety, więc napisze co innego, np. mogłaby mnie wyciągnąć z domu.

Związku nie zaczyna się od seksu. Jeśli od tego próbujesz, popełniasz błąd. Także jeśli liczysz, że kobieta zacznie znajomość od takiej propozycji. Gdy na taką trafisz, szykuj gotówkę albo bierz nogi za pas.

Robisz coś w kierunku nawiązania kontaktów? Wychodzisz z domu? Obracasz się w jakimś towarzystwie?

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Gość prawiczek42 napisał:

No oczekiwania mam wiadome, kobieta/dziewczyna musiałaby chociaż minimum zrobić w kierunku mnie, choćby propozycja seksu - no tak, to bardzo dużo dla kobiety, więc napisze co innego, np. mogłaby mnie wyciągnąć z domu.

Czego sie powtarzasz cymbalico bez końca.

Tak jak i ty, pieprzysz w kółko to samo. Frajer I parówa 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...