Skocz do zawartości
Forum

Niski wzrost poniżej 180 cm


Gość Życie

Rekomendowane odpowiedzi

Czasami mnie gryzie to,że jestem niskiego dosyć wzrostu.Mierze marne 177cm wzrostu.Czy psycholog jest w stanie pomóc?Czy ktoś tutaj jest kto rozumie taki problem naprawdę przecież dużo facetów między 18 do 30 roku życia średni wzrost wynosi powyżej metra 80 cm.Mało facetów jest ,którzy mają mój wzrost lub są niżsi .

Odnośnik do komentarza

Pisałeś już na tylu forach.... naprawdę nikt nic więcej Ci nie napisze ?  Nikt nie da złotego środka, bo jedyny środek to akceptacja nieuniknionego. Jeśli terapeuta (nie psycholog ale terapeuta) jest w stanie pomóc Ci w akceptacji siebie, to zapisz się jak najbardziej. Tylko wiedz, że terapeuta to nie czarodziej, nie ma czarodziejskiej różdżki, za pomocą której wyczaruje zniknięcie problemu. Musisz liczyć się z tym, że on wspiera, daje sugestie psychologiczne, subtelnie prowadzi, ale i tak Ty sam musisz wykonać największą pracę nad sobą. Jeśli jesteś gotów i masz prawdziwe ku temu chęci, to zapisuj się czym prędzej. 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...