Skocz do zawartości
Forum

boje sie szukać pracy


Gość abc

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Gość Jjj napisał:

To na zakonnice, luks robota, dają dach nad głową, żryć, tylko każą klęczeć 

Jestem za bardzo grzeszna, nie mogłabym się spotykać z rodziną, było by tam za dużo ludzi i bałabym się odzywać. 

Odnośnik do komentarza

Wszystkiego sie boisz, to przykre.... a leczysz swoje lęki? Ja mogę Ci pomóc w napisaniu ogłoszenia. Miałam kiedyś kurs aktywnego szukania pracy, a więc znam triki na chwytliwe ogłoszenie oraz przyciągające cv. Chętnie pomogę, ale musisz być zalogowanym użytkownikiem aby napisać do mnie pw. Zachęcam ? 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Javiolla napisał:

Wszystkiego sie boisz, to przykre.... a leczysz swoje lęki? Ja mogę Ci pomóc w napisaniu ogłoszenia. Miałam kiedyś kurs aktywnego szukania pracy, a więc znam triki na chwytliwe ogłoszenie oraz przyciągające cv. Chętnie pomogę, ale musisz być zalogowanym użytkownikiem aby napisać do mnie pw. Zachęcam ? 

Nie leczę , przepraszam lecz z pomocy nie skorzystam co da chwytliwe ogłoszenie jeśli nie ma co do niego wpisać. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gość abc napisał:

Nie leczę , przepraszam lecz z pomocy nie skorzystam co da chwytliwe ogłoszenie jeśli nie ma co do niego wpisać. 

Szkoda, że się nie leczysz. Nie pomyślałaś by to zrobić? Chwytliwe ogłoszenie właśnie na tym polega, że chwyta mimo tego, że niewiele w nim jest ?  Jeśli zmienisz zdanie co do ogłoszenia, a może nawet CV (wiem jak napisać by mimo braku doświadczenia wyglądało ciekawie) to zapraszam. 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...