Skocz do zawartości
Forum

Ból brzucha podczas okresu


Gość Nowijka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
Właśnie dostałam okresu. I jak co miesiąc leżę w łóżku i modlę się oto aby ktoś mi wyrwał jajniki i macicę... wiem że to dość okrutne stwierdzenie ale ja po prostu tego fizycznie nie wytrzymuje, zresztą psychicznie też nie. Przez 3 dni nie mogę podnieść się z łóżka, ból jest tak silny że leżę i tępo patrzę się w sufit. Lekarz u którego b←łam, powiedział że mogę brać środki przeciwbólowe, tylko jak mu powiedziałam że nic nie pomaga to z tych co są bez recepty to dał mi t*****. I powiedział że po tym mi przejdzie... No i przeszło tylko, że jestem tak otumaniona, że nic nie kontaktuje siedzę tylko i patrzę się pustym wzrokiem. A chyba kurde nie oto chodzi. Ból promieniuje i rozchodzi się we wszystkie strony tak, że w końcowym etapie boli mnie brzuch, krzyż....
Ja już tak dłużej nie mogę mam 23 lata i nie chce tak się czuć.

Odnośnik do komentarza

Ja nigdy nie miałam takich wyrywających bóli podczas okresu ale pierwszego dnia też zawsze bolało tak że bez proszków sie nie obyło. Potem mi jedna znajoma doradziła żeby łykać magnez i tak robiłam i pomogło już w pierwszym cyklu. Wcale nie czułam bólu co było dla mnie dosyć zaskakujące. Wiec polecam ci codziennie jedna tabletka magnezu czy tam dwie w zależności jak jest zalecane. Na pewno ci nie zaszkodzi a może pomoże od następnego okresu.

co do tego leku co ci zapisał lekarz a który wykropkowało w twoim poście, ale chyba wiem o jaki to lek chodzi. Nie radze go brać. Moja ciotka kiedyś uraczyła mojego brata połówką to wyglądał przez cały dzień jakby się nie wiadomo czego nałykał, zamiast bólu głowy był taki otumaniony że i tak nic nie mógł zrobić a my się zastanawialiśmy czy pozwolić mu zasnąć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...