Skocz do zawartości
Forum

Uzależnienie od narkotykow


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie i chodzi tu o uzależnienie od mety zaczełam to robić jakieś 5 miesięcy temu robie to codziennie i coraz bardziej bez dłuzszego czasu nie zrobienia tego poprostu nie czuje sie soba, potrafie być okropnie nerwowa i mówię sobie ze dzisiaj nie siegne to po ale i tak to zrobie, ciagle mam w glowie ze mam problem z tym a z drugiej strony myślę ze to nic takiego bez problemu z tym skończę jak będę chciała. Cieżko mi sie dogadac z kims bez tego bo nie potrafie sie sensownie wypowiedzieć, nie siegnelam po to z problemow tylko chcialam spróbować a teraz nie umiem bez tego byc i tu moje pytanie czy odizolowanie sie od takich znajomych pomoze mi samej wyjść z tego? z gory dziekuje za odpowiedz 

Odnośnik do komentarza

Odizolowanie się od tych znajomych oczywiście ściągnie odrobinę pokusy z ciebie. 

A tak to odstawienie mety to ciężka sprawa. To nie marihunaju gdzie za korzystanie z tej używki przyjdzie nam zapłacić niską cenę. Z meta to odrazu dostajesz w zestawie pełne uzależnienie i fizyczne i psychiczne więc sugerowalbym zaczac jak najszybciej odstawiać bo później będzie tylko trudniej.

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.06.2022 o 01:53, ola.aleksandra napisał:

myślę ze to nic takiego bez problemu z tym skończę jak będę chciała.

To skończ i tyle, po co ten wątek?

W dniu 8.06.2022 o 01:53, ola.aleksandra napisał:

nie siegnelam po to z problemow tylko chcialam spróbować a teraz nie umiem bez tego byc i tu moje pytanie czy odizolowanie sie od takich znajomych pomoze mi samej wyjść z tego? z gory dziekuje za odpowiedz 

Czyli jednak nie skończysz bo już wpadłaś w uzależnienie. Myślę, że samo odizolowanie na tym etapie już nie pomoże. Trzeba to było zrobić na samym początku. Proponuję zadzwonić do Monaru, pomogą, doradzą. 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...