Skocz do zawartości
Forum

Moja teściowa nie respektuje moich próśb


Gość KasiaKasia22

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KasiaKasia22

Witam, mam pewien problem.. odkąd urodziła się Nasza córeczka, czyli prawie 2 lata temu zamieszkaliśmy z mężem w jego domu rodzinnym. Umowa między Nami była taka, że jak najszybciej robimy oddzielną kuchnię oraz wejście, aby mięć chociaż odrobinę prywatności. Jak dotąd nie zostało to zrobione, mamy jedynie oddzielne, odgrodzone drzwiami piętro. Od początku źle się tutaj czułam. Dodam, że mój mąz wyjezdza za granicę i wraca co tydzień lub dwa jedynie na sobotę i niedzielę, więc przez caly czas to ja wychowuje i opiękuję się malutką, poświęcam jej każdą chwilę i nikim się w tej opiece nie wysługuje ani tez nie proszę o pomoc teściów, którzy są na dole, ponieważ uważam, że skoro swiadomie zdecydowaliśmy

Odnośnik do komentarza

A między kim była ta umowa i czy została spisana? 

Piszesz w tytule, że teściowa nie respektuje próśb, ale nie napisałaś jakich. W dodatku twierdzisz, że nie prosisz o pomoc teściów, a więc sprostuj ten temat, bo nie wiadomo o co chodzi. 

Skoro od początku źle sie tam czułaś to dlaczego zgodziłaś sie zamieszkać? Mąż pracuje za granicą z pewnością sporo zarabia, toteż stać Was aby wynająć mieszkanie, a nie siedzieć w miejscu gdzie się źle czujecie. 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...