Skocz do zawartości
Forum

Problem w relacji koleżeńskiej


Gość Barbara

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Jestem kobietą 26 L.

Chciałabym móc wyrzucić z siebie to co mi ciąży a więc , pracuję od kilku lat z moim kolegą który bardzo dużo mi pomógł od samego początku w pracy,byliśmy dobrymi znajomymi po pracy tak że ale od kad mój chłopak wtrącił się w tę relację i nie tylko ,ale zaczal mnie szantażować rozesłaniem zdjęć do moich kolegów oczywiście nagich,potem chciał pieniędzy,siadł na mnie psychicznie,wylądowałam w szpitalu..... Lecz pytanie brzmi bo z tym kolegą od nie dawna po roku czasu zaczęłam jako tako rozmawiać ale nie mam pojęcia jak to naprawić i czy się da krok po kroku bo nie wiem jak z nim rozmawiać gdyż gadamy po parę minut bo nigdy nie jestem do końca przygotowana na tak poważną rozmowę 

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.06.2022 o 21:39, Gość Barbara napisał:

bo nie wiem jak z nim rozmawiać gdyż gadamy po parę minut bo nigdy nie jestem do końca przygotowana na tak poważną rozmowę 

A musi być poważna rozmowa już teraz, na tym etapie? Czy nie możecie ze sobą rozmawiać tak normalnie, nieskrępowanie, aby po prostu było miło? Poważne tematy na tym etapie spowodują jeszcze większe spięcie. 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.06.2022 o 20:29, Javiolla napisał:

A musi być poważna rozmowa już teraz, na tym etapie? Czy nie możecie ze sobą rozmawiać tak normalnie, nieskrępowanie, aby po prostu było miło? Poważne tematy na tym etapie spowodują jeszcze większe spięcie. 

Masz rację. Po prostu ciężko mi w ogóle z nim podjąć jako tako rozmowę ale myślę że krok po kroku jakoś to będzie tylko za każdym razem ściska mnie w żołądku i sama się obawiam odezwać żeby nie sprowokować kolejnej kłótni bo tego nie chcę żeby on wybuchł czy coś ,kiedyś potrafił tak ale mam nadzieję że źle nie będzie.....dzięki za odpowiedź pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...