Skocz do zawartości
Forum

Sposób na bolesną miesiączkę - OLEJ CBD


Gość Martyna

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, od lat zmagałam się z bolesnymi miesiączkami. W te kobiece dni byłam wyjęta z życia. Od jakiegoś czasu podczas okresu i w stanach napięcia miesiączkowego zaczęłam stosować olej CBD.  Od tej pory nie wiem co to uczucie rozdrażnienia, nie miewam wahań nastroju i miesiączki są mniej bolesne.  Zachęcam Was do zapoznania się z ofertą https://www.alba-hemp.com/oferta/oleje-cbd/ .  Jest tam spory wybór olejków CBD. Naprawdę bardzo polecam ?

Odnośnik do komentarza

U mnie może nie bolesne, ale bardzo obfite, zawsze podpaski przeciekały, dramat. Ale zaczęłam używam mega chłonnych tamponów z gąbeczki Beppy i problem się skończył, serio wymieniam zdecydowanie rzadziej niż podpaski

Odnośnik do komentarza

U mnie miesiączki były nie tylko bolesne ale jeszcze nieregularne i dość obfite. Leki na ból pomagały raz bardziej raz mniej, ale nie było to skuteczne rozwiązanie problemu. Dopiero antykoncepcja go rozwiązała, a dokładnie przyjmowane tabletki drovelis. To dzięki nim mogę używać czasu przeszłego, że miałam a nie mam bolesne miesiączki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...