Skocz do zawartości
Forum

Zbyt niski wzrost


Gość Niski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .Zastanawiam się czemu jestem dosyć niskiego wzrostu mam już 26 lat wiem ,że już dawno nie rosne.

Mierze marne 177 cm i mój ojciec ma 182 cm i mama 165 cm .Nikt w rodzinie wśród mężczyzn jestem najniższy i to bardzo mi przeszkadza jak kończyłem kiedyś w szkole należałem do najniższych chłopaków .

Mój ojciec się kiedyś wybił w górę i jest średniego wzrostu mierzy 182 cm .

A mój brat co ma 25 lat ma 182 cm wzrostu nie wiem po kim jestem taki niski .

Byłem u endokrynologa to zasmucił mnie bardzo faktem ,że jestem poniżej przeciętnej .

 

Odnośnik do komentarza

Nie no, nie przesadzaj. 177 cm to nie jest tak mało. Lekarz Ci tak powiedział, że jesteś poniżej przeciętnej i ja z tym nie zamierzam dyskutować, chociaż mnie to trochę dziwi (te statystyki). Uważam, że masz całkiem normalny, odpowiedni wzrost. Nie jesteś na pewno niski. Znam wiele osób, które nie mają nawet 170 cm. A większość ma właśnie około 180 cm. Rzadko kto ma zaś więcej. Na pocieszenie napiszę Ci jeszcze, że mam kolegę mającego blisko 200 cm. Jest on bardzo wysoki, ale wcale się z tego nie cieszy. Wręcz przeciwnie. Także nie ma co narzekać, bo masz spoko wzrost

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, yyyxxx napisał:

Nie no, nie przesadzaj. 177 cm to nie jest tak mało. Lekarz Ci tak powiedział, że jesteś poniżej przeciętnej i ja z tym nie zamierzam dyskutować, chociaż mnie to trochę dziwi (te statystyki). Uważam, że masz całkiem normalny, odpowiedni wzrost. Nie jesteś na pewno niski. Znam wiele osób, które nie mają nawet 170 cm. A większość ma właśnie około 180 cm. Rzadko kto ma zaś więcej. Na pocieszenie napiszę Ci jeszcze, że mam kolegę mającego blisko 200 cm. Jest on bardzo wysoki, ale wcale się z tego nie cieszy. Wręcz przeciwnie. Także nie ma co narzekać, bo masz spoko wzrost

No właśnie większość jest po 180-190 ale ja przeważnie takich spotykam bardzo mało osób w moim wzroście lub niższych .Przeważnie jest ich mało.

Ja patrząc się często na ludzi należę do najniższych jak się oglądałem na ulicy jestem poniżej przeciętnej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...