Skocz do zawartości
Forum

pominięcie tabletki anty o wiele więcej niż 12 godz


Gość inezxz

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc. 
Od dwóch lat przyjmuje lek Vines 24+4 dwuskładnikowe i pierwszy raz zdarzyła mi się taka sytuacja gdzie w drugim tygodniu 8 dzień (czwartek) zapomniałam przyjąć tabletki antykoncepcyjnej. (przed tym czwartkiem w poniedziałek uprawialam seks.) Nie zauważyłam i na następny dzień w piątek o godz której zawsze biorę czyli 10:00 wzięłam jedna tabletkę. W sobotę uprawiałam seks bez zabezpieczenia i w niedziele zauważyłam ze pominęłam właśnie ta jedna tabletkę w czwartek i jej nie nadrobiłam wiec zrobiłam to w tą niedziele. Wyczytałam w ulotce producenta ze gdy tabletka w drugim tyg cyklu z ponad 12 godzinnym opóźnieniem nie ma jakiś dużych szans na ciąże. Najgorszy jest pierwszy i ostatni tydzień. Czy mam sie martwic? Nie wiem kiedy zrobić test ciążowy ponieważ gdy uprawiałam seks w poniedziałek to byłam chroniona(?) a w sobotę już nie? Proszę o szybka odpowiedz:(

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Gość inezxz napisał:

Czesc. 
Od dwóch lat przyjmuje lek Vines 24+4 dwuskładnikowe i pierwszy raz zdarzyła mi się taka sytuacja gdzie w drugim tygodniu 8 dzień (czwartek) zapomniałam przyjąć tabletki antykoncepcyjnej. (przed tym czwartkiem w poniedziałek uprawialam seks.) Nie zauważyłam i na następny dzień w piątek o godz której zawsze biorę czyli 10:00 wzięłam jedna tabletkę. W sobotę uprawiałam seks bez zabezpieczenia i w niedziele zauważyłam ze pominęłam właśnie ta jedna tabletkę w czwartek i jej nie nadrobiłam wiec zrobiłam to w tą niedziele. Wyczytałam w ulotce producenta ze gdy tabletka w drugim tyg cyklu z ponad 12 godzinnym opóźnieniem nie ma jakiś dużych szans na ciąże. Najgorszy jest pierwszy i ostatni tydzień. Czy mam sie martwic? Nie wiem kiedy zrobić test ciążowy ponieważ gdy uprawiałam seks w poniedziałek to byłam chroniona(?) a w sobotę już nie? Proszę o szybka odpowiedz:( PO TYM CZWARTKU NORMALNIE JUŻ BRAŁAM TE TABLETKI

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...