Skocz do zawartości
Forum

Torebka pszczółka rowerówka co o niej sądzicie?


Gość Kalla

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić z poprzedniczką, chyba jeden z nielicznych takich sklepów gdzie wybór pięknych modeli torebek jest wiele i do tego też licząc na konkretną pomoc obsługi która zna się na rzeczy. Polecam dlatego właśnie zajrzeć sobie do nich i sprawdzić wiele modeli torebek marki Ego w tym wybraną przeze mnie "EGO Torebka Rowerówka Pszczółka Z Ćwiekami Czarna" tym bardziej że mają bardzo fajne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Gość PaulinaLes

Mogę też pozytywnie wypowiedzieć się na temat marki Ego, która wypada naprawdę świetnie od strony wizualnej i co najważniejsze nie brakuje różnych kolorów torebek w wydaniu pszczółek. Konkretna obsługa, racjonalne ceny i terminowość przeprowadzonych realizacji jeśli chodzi o Stylową Galanterię. Obsługa na poziomie, no i co również ważne w końcu udało mi się tutaj znaleźć czerwoną z ćwiekami https://stylowagalanteria.com/torebki-damskie-skorzane/3893-4590-ego-torebka-rowerowka-pszczolka-z-cwiekami-czerwona-metaliczna.html Pozdrawiam i daj znać na co sie zdecydowałaś!

Odnośnik do komentarza

Przyznam szczerze, że od jakiegoś czasu rozglądam się za porządną torebką w dobrej cenie. Koleżanka podpowiedziała mi, żebym w wolnej chwili przejrzała sobie również asortyment na stronie sklepu Wittchen i nie ukrywam, że przypadła mi tam do gustu czerwona torebka damska. Chyba zdecyduje się na jej zamówienie, ponieważ idealnie pasowałaby do moich stylizacji świątecznych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...