Skocz do zawartości
Forum

Miłość do nieznajomych


Gość Ama

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, czy ze mną jest coś nie tak? 
Potrafię się zakochać w przypadkowym facecie ze zdjęcia na instagramie. Rozumiecie? Po prostu. Trafiam przypadkowo na profil jakiegoś mężczyzny i na pierwszy rzut oka dostrzegam, ze ma to coś, i nagle zaczynam o nim myśleć non stop przez kilka miesięcy, wyobrażać sobie z nim życie, wspólne chwile, ślub dzieci… 

a najlepsze w tym wszystkim jest to, ze mam męża którego kocham i bardzo mi z tym źle, ponieważ przed snem gdy sie do niego przytulam to mysle o jakimś typie którego NIGDY W ŻYCIU NIE WIDZIAŁAM NA OCZY I NIGDY NIE ZOBACZĘ i nawet nie mam pojęcia kto to jest. I nie, nie mam skłonności do zdrad, nigdy do tego bym nie dopuściła, ale nie mam pojęcia co się dzieje w mojej głowie i dlaczego. 

Odnośnik do komentarza
Gość prawiczek41

No wiesz w kobietach najbardziej działa mechanizm, że one odczuwają miłość jak czują że ktoś ma im sporo do zaoferowania, a nie za wygląd.

Ja przypłaciłem wyrachowaną natura kobiet prawictwem, a byłbym ładnym chłopakiem.

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.03.2022 o 08:16, Gość Ama napisał:

Trafiam przypadkowo na profil jakiegoś mężczyzny i na pierwszy rzut oka dostrzegam, ze ma to coś, i nagle zaczynam o nim myśleć non stop przez kilka miesięcy, wyobrażać sobie z nim życie, wspólne chwile, ślub dzieci… 

To nie jest miłość tylko wkręcenie sobie filmu ?  

W dniu 8.03.2022 o 08:16, Gość Ama napisał:

nie mam pojęcia co się dzieje w mojej głowie i dlaczego. 

Może dzieje się tak z nudów ?  Za dużo mediów społecznościowych a za mało czegoś pożytecznego. Może to z powodu braku adrenaliny w związku, bo np. trochę sieje nudą. Może generalnie masz skłonności do różnych wizji, masz wybujałą wyobraźnie ale lokujesz ją nie tam gdzie trzeba. 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...