Skocz do zawartości
Forum

Zdrada tesciowej


Gość Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie od dłuższego czasu teściowa spotyka się z mężczyzna i wie że ja wiem i mówi tylko nic nie mów, wcześniej tak mówiła teraz zachowuje się jakby nigdy nic jakby była swieta i nic złego nie robiła. Jeszcze do tego mnie wciągnęła w to mówi zawieziesz mnie do miasta i później on podjeżdża samochodem ona wsiada i musze na nią czekać godzinę . W domu myślą, że pojechalysmy i nie wiem co mam zrobić powiedzieć mężowi o tym czy nie, nie daje mi to spokoju bo bardzo chce mu to powiedzieć ale wiem że zrobię straszna sytuację w domu a jeszcze do tego mieszkamy z teściami wiem, że na 100% nie będę mogła tu zostać.A z drugiej strony boję się reakcji męża bo to w końcu jego matka. Proszę pomóżcie mi co w takiej sytuacji powinnam zrobić. Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Gość kasiula

Ani męzowi, ani tesciowi nic nie mów. Mozesz co najwyzej powiedziec,  samej zainteresowanej, ze juz nie bedziesz parawanem na te jej wyjscia. W sensie, ze nie bedziecie rzekomo razem wychodzic , ona do kochanka a Ty masz godzinke wolnego. nie powinnas natomiast o tej sprawie rozmawiac z męzem i z tesciem. To sa sprawy Twojej tesciowej i ona powinna sama informowac ich o swoich sprawach. Oczywiscie, jak sie jej postawisz to ona kiedys okaze sie tą typową tesciową z dowcipów.

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.03.2022 o 19:45, Gość Ania napisał:

i musze na nią czekać godzinę .

Nie musisz ? widocznie chcesz. Jakbym zobaczyła raz w jakim celu ją zawiozłam, to bym stanowczo odmówiła czekania a następnym razem odmówiła zawiezienia gdziekolwiek. To są jej sprawki i ja bym nic nie chciała mieć z tym wspólnego. Dlaczego sie na to zgadzasz? Zaszantażowała Cie czymś? 

W dniu 6.03.2022 o 19:45, Gość Ania napisał:

wiem, że na 100% nie będę mogła tu zostać.

Dlaczego? 

W dniu 6.03.2022 o 19:45, Gość Ania napisał:

A z drugiej strony boję się reakcji męża bo to w końcu jego matka.

Z jakiego powodu boisz sie reakcji męża? To co że jego matka.... mój ojciec był alkoholikiem i co w związku z tym? A no nic. Boisz sie, że Ci nie uwierzy? Ty najlepiej znasz swojego męża i wiesz jakie ma relacje z matką, jakie Wy macie relacje jako małżonkowie. 

 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...