Skocz do zawartości
Forum

Czy on przestał mnie kochać , nie wiem jak się zachować w tej sytuacji.


Gość Magma

Rekomendowane odpowiedzi

Mój chłopak odkąd się poznaliśmy szukał ze mną codziennego kontaktu . Zawsze pisał smsy na dzień dobry i na dobranoc nawet wtedy jak potrzebował dzień dla siebie.  Kiedy dochodziło do jakiś nieporozumień zawsze podkreślał że skoro odzywa się codziennie do mnie to znaczy że mu zależy. 
Ostatnio jakby zaczął się oddalać mimo tego że mówił że kocha, ale jakby mniej okazywał  te uczucia.

Nagle otrzymałam  od niego informacje że potrzebuje dla siebie przestrzeni ,że potrzebuje dla siebie   2 dni w tygodniu plus może 3 dzień jeśli coś mu wypadnie ...ale kiedy weźmie dni dla siebie wtedy mamy do siebie w ogóle nie pisać .  Wspomniał że może to będzie coś na dzień dobry i dobranoc albo  tylko na dzień dobry ... Ale niestety nie ma  smsa ani na dzień dobry ani na dobranoc. 

Powiedział , że poza tymi wolnymi dniami nic się nie zmieni, że jego uczucia się nie zmieniają. Że potrzebuje czasu na odpoczynek i dla siebie bo musi się rozwijać i też zadbać o swoje życie. 

Jestem zestresowana tą sytuacja nie narzucałam mu się i były dni wolne ale zawsze były smsy na powitanie czy dobranoc , pisał że przesyła mi buziaki , uściski itd ... a teraz nawet nie chce wysłać w dni wolne nawet 1 smsa. 

Nie wiem co robić naprawdę tego nie wiem czy on chce zakończyć relacje ale nie ma odwagi i po prostu prowokuje abym sama odeszła . Czy mężczyźni po prostu tak mają że chcą przestrzeni dla siebie, napisanie smsa trwa kilka sekund ... nie wiem co robić nie mogę pozbyć się stresu i chce mi się zwyczajnie płakać  tak bardzo to boli. Tym bardziej że nawet jak były dni wolne to zawsze mówił że mogę do niego pisać choćby kilka słów, że to sprawia mu radość. 
Naprawdę nie wiem co robić czuję się odrzucona ... nie chcę też narzucać się w żaden sposób.
 


 

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.02.2022 o 19:38, Javiolla napisał:

Więc może mieć kobietę , pytałam o to i że wolę znać prawdę nawet najgorszą. Powiedział mi że nie szuka innej kobiety bo mnie kocha . Ale po prostu potrzebuje przestrzeni dla siebie bo jest zmęczony i ma gorsze chwile ... ale mimo wszystko naprawdę to jest dziwne. Nigdy nie zrozumiem mężczyzn ...

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Magma napisał:

Mój chłopak odkąd się poznaliśmy szukał ze mną codziennego kontaktu . Zawsze pisał smsy na dzień dobry i na dobranoc nawet wtedy jak potrzebował dzień dla siebie.  Kiedy dochodziło do jakiś nieporozumień zawsze podkreślał że skoro odzywa się codziennie do mnie to znaczy że mu zależy. 
Ostatnio jakby zaczął się oddalać mimo tego że mówił że kocha, ale jakby mniej okazywał  te uczucia.

Nagle otrzymałam  od niego informacje że potrzebuje dla siebie przestrzeni ,że potrzebuje dla siebie   2 dni w tygodniu plus może 3 dzień jeśli coś mu wypadnie ...ale kiedy weźmie dni dla siebie wtedy mamy do siebie w ogóle nie pisać .  Wspomniał że może to będzie coś na dzień dobry i dobranoc albo  tylko na dzień dobry ... Ale niestety nie ma  smsa ani na dzień dobry ani na dobranoc. 

Powiedział , że poza tymi wolnymi dniami nic się nie zmieni, że jego uczucia się nie zmieniają. Że potrzebuje czasu na odpoczynek i dla siebie bo musi się rozwijać i też zadbać o swoje życie. 

Jestem zestresowana tą sytuacja nie narzucałam mu się i były dni wolne ale zawsze były smsy na powitanie czy dobranoc , pisał że przesyła mi buziaki , uściski itd ... a teraz nawet nie chce wysłać w dni wolne nawet 1 smsa. 

Nie wiem co robić naprawdę tego nie wiem czy on chce zakończyć relacje ale nie ma odwagi i po prostu prowokuje abym sama odeszła . Czy mężczyźni po prostu tak mają że chcą przestrzeni dla siebie, napisanie smsa trwa kilka sekund ... nie wiem co robić nie mogę pozbyć się stresu i chce mi się zwyczajnie płakać  tak bardzo to boli. Tym bardziej że nawet jak były dni wolne to zawsze mówił że mogę do niego pisać choćby kilka słów, że to sprawia mu radość. 
Naprawdę nie wiem co robić czuję się odrzucona ... nie chcę też narzucać się w żaden sposób.
 


 

 

 

Rozumiem Cie dobrze miałam taka sama sytuacje kilka lat temu. Po prostu okazalo sie, ze uczucia wygasly i zaczal rozgladac sie za kims innym, albo bylo na odwrot nie wiem. Wiem jedno faceci to tchorze. Jesli im zalezy to sa w stanie napisac tego smsa chociaz kilka razy dziennie mimo ze sa zajeci, bo dziewczyna jest priorytetem. Mam pomysl, choc wiem ze to bedzie ciezkie - sprobuj zastosowac chlodnik. Nie odzywaj sie w ogole, bo on pewnie na to liczy, a jak juz to odpisz mu zdawkowo raz w tygodniu, raz na 2 tygodnie. Jesli jestes dostępna i widzi ze czekasz na klntakt to bedzie pogrywal z tobą. Pokaz ze masz klase. 

Gdy bedzie dopytywal powiedz ze masz malo czasu, ze chodzisz na fitness, albo umowilas sie z kolezankami i przepraszasz ale nie mialas czasu sie odezwac bo mialas kaca odsypialas, potem miałaś pracę, nawal obowiazkow(tak po minimum 3 - 4 dniach) jesli zacznie szaleć, nie pokazuj wielkiego entuzjazmu. Niech postara sie by "wrocilo" to co stracil. Niech sie pomeczy Chocby mialo to trwac i pol roku. Następnym razem pomysli 10 razy zanim zafunduje Ci tak podla niespodziankę. Jezeli oleje to chyba mu to na reke  jednak, wiec nie ma co zalowac lepiej teraz niz po slubie czy porodzie??? 

Odnośnik do komentarza

kobieta zawsze znajdzie usprawiedliwienie i bedzie zdolna wymyslic tysiac wymowek byleby prawdy do siebie nie przyjąć, ja to widze autorko myslisz ze on serio potrzebuje przestrzeni a pewnie jest tak ze znalazl kogos i glupio mu powiedziec wprost, jesli nie jestes bluszczem i nie zadusilas go a chcialby cos przemyslec to pójdzie na spacer na kilka godzin i wroci, a on z tova leci w kulki juz iles tygodni z tego co piszesz. odpusc sobie. szkoda nerwoe na pajaca... 

Odnośnik do komentarza

Ustalałem z nim, że nigdy nie będziemy stosować takich sztuczek i mieliśmy mówić sobie prawdę nawet najgorszą. On jest bardzo przebiegły i wyczuwa każdą manipulacje nim.  Odezwał się wczoraj w nocy i dzisiaj rano skruszony ... ale nadal uważam że nie jest sobą. Pomyślałam że może romansuje online z kobietą z drugiego końca świata ponieważ od jakiegoś czasu nie śpi w nocy chodzi spać około 4 rano ... i śpi do 12 w południe ..i jest ciągle zmęczony . myślę że mogłoby to być możliwe , kobieta z innego kraju Np z USA ... wiem, że on kiedyś korzystał z Aplikacji Tindera ... ale mówił, że to usunął a ja nie wierzę w to. On lubi kobiety ... na FB odkryłam , że przede mną dawał polubienia atrakcyjnym kobietom .. z całego świata. Będę obserwować jego zachowanie ...  

Odnośnik do komentarza
Gość Cuks.cuks
53 minuty temu, Gość Magma napisał:

Ustalałem z nim, że nigdy nie będziemy stosować takich sztuczek i mieliśmy mówić sobie prawdę nawet najgorszą. On jest bardzo przebiegły

Znow podszywy pod kobiete. Ktos się zapomniał w pewnym momencie. Czy mose para tęczowych gejów?

Lajk to takie nic, bo żadna za lajka mu szpary nie popusci ? lajki doop to takie szczeniackie. 

A tak poza tym to normalne po powiedzmy 5 roku związku. Wtedy zaczynasz mieć dość 2 osoby i rzygac na mysl kontaktu. Robisz wszystko by było jak najwięcej home alone. Przynajmniej  u mnie zawsze tak było.

Odnośnik do komentarza
Gość Kafeteria

A ja kocham siebie wielka miloscia? zresztą nikt mnie tak nie kochał jak ja sama siebie, i dobrze jest mi z tym. Wolę mieć kontrolę nad uczuciami niż walić w prawo i lewo bo nic dobrego z tego nie wychodzi w życiu. ? 

Kochać ludzi z wzajemnością ? wyzwanie dla desperadosa??

Odnośnik do komentarza

Zamiast wymyślać niestworzone historie po prostu w te dni tez zajmij się sobą i tylko sobą. Rób to, co sprawia Ci przyjemność, nie wiem co tam jest Twoja pasja... albo te dni poświęć na spotkania z przyjaciółmi. Życie to nie tylko związek i może twój facet to zrozumiał i rzeczywiście chce się rozwijać i nie ma to wcale związku z kimś trzecim. Daj mu swobodę i przestrzeń na to o co Cię poprosił ale sama nie siedź wlepiony w telefon czekając na SMS a od niego. ZAJMIJ SIĘ TYM CO KOCHASZ ROBIĆ! Tak w ogóle to jeśli to zrobisz to założę się ze dla niego będzie to tez bardzo atrakcyjne, ze tez robisz coś i dbasz o siebie. Czekanie na SMS to po prostu marnowanie czasu w mojej opinii pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...