Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 18lat. Współżyje od prawie 2lat. Moje cykle zazwyczaj trwają 30-35dni. Od kilku miesięcy , raz na jakiś czas ( nie zawsze ) zaobserwowałam u siebie brązowe plamienia (2/3dniowe ) w okolicach dni płodnych. Od kilku miesięcy mój okres jest coraz mniej regularny ale nie budziło to jakoś nigdy mojego niepokoju. ( Miesiączkuje od prawie 5 lat). Z chłopakiem używamy prezerwatywy i zawsze jest to stosunek przerywany. W tym miesiącu kochaliśmy się raz. W poniedziałek miałam dostać okresu a my kochaliśmy się w pt. W sobotę ( niecały dzien po stosunku) dostałam plam brązowych. Są raz bardziej a raz mniej obfite ale są codziennie bez przerwy. Dodatkowo czasem boli mnie brzuch okresowo i jestem rozdrażniona. Aktualnie okres spóźnia mi się 13 dni a plamienia mam od 15 dni. Co to może znaczyć ? Czy to ciąża czy coś innego ? Proszę o rady.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Gość Jola napisał:

Ale po co sie faszerujesz tymi hormonami. Najlepiej sprawdzać płodność na pomocniczym sprzęcie, np. na termometrze owulacyjnym MySense i w dni płodne stosować mechaniczne zabezpieczenie

używam cycotest myWay i jestem bardzo zadowolona :))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...