Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój cykl trwa zazwyczaj 29-30 dni. Maksymalne odchylenie to 34 dni. Jestem teraz w 35 dniu cyklu i wciąż czekam na miesiączkę. W 23 dniu cyklu współżyłam bez zabezpieczenia, u mnie to już był zwykle dzień niepłodny. Obserwuję od dłuższego czasu szyjkę macicy więc wiem, że teraz jest średnio twarda, półotwarta i dosięgam jej przy samobadaniu czyli chyba nie jest za wysoko. Śluz jest przezroczysty i wodnisty. Pobolewa mnie też podbrzusze i kręgosłup w odcinku lędźwiowym, piersi są lekko tkliwe. Czy to spóźniająca się miesiączka czy jest ryzyko, że jednak ciąża? Dodam jeszcze, że miałam ostatnio dość stresujący czas. Kobieta, 31 lat.

Odnośnik do komentarza

A jakieś zabezpieczenie stosowaliście? Z tego co piszesz trudno jednoznacznie stwierdzić jeśli cykl nie jest super regularny. Stres też może namieszać. Nie zaszkodzi wykonać test ciążowy. Właśnie żeby uniknąć takiej niepewności to ja zdecydowałam się na antykoncepcję. Mam tabletki drovelis z innowacyjnym składem i one nie działają na cały organizm. To nowa generacja tabletek, która mi bardzo odpowiada i jestem spokojna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...