Skocz do zawartości
Forum

Mpj facet to debil


Gość in3z

Rekomendowane odpowiedzi

Sory za bledy, tak z gory mówię , pisze z telefonu. Nie pisze tego w zlosci. Tak jest naprawde. Nie dość ze cholernie glupi, to nie docenia mojego wsparcia i tego ze jestem madra i porządna. Wszyscy jego znajomi sie mna zachwycaja tak samo jak i rodzina. On jest debilem po szkole specjalnej, jego siostra jest kujanka do tego ladna - imponuje mi. Moze ma lepsze geny bo jest z innego ojca. Wstydze sie go pokazac rodzinie i wkurza mnie to.  Zawsze miałam powodzenie, ale wstrzymywalam sie z wszelkimi intymnymi kontaktami do czasu poznania milosci zycia. W wieku 26 lat stwierdzilam, ze skoro nic z tego, bo nie dosc, ze przestalam ufac facetom to jeszcze nie spotkalam kogos kto mógłby mi odpowiadać choćby w 50%,to czas najwyzszy zdobyc doświadczenie.jeden chłopak ktorego kochalam oniesmielal mnie na tyle ze ucieklam. Drugi w ktorym bylam zauroczona ze wzajemnoscia zmarl po pol roku znajomości. Zawsze mialam wymagania bo i mialam do tego prawo. Tepa Kwoka nie ma - ja wszystko, czego sie nie dotknelam zmienialam w zloto. Nauka czegokolwiek przychodziła mi z wielka latwoscia. Szybko osiagnelam dobre wyksztalcenie, swietne cv jak to wszyscy wokol mowia i ja sama sadze. 

Zastanawiam sie jak mozna miec takie kompleksy, i jak mozna byc tak podlym, nieszczesliwym jak moj facet, zeby nie docenic takiej kobiety jak ja. Wszyscy wokół trąbią, ze nie jest mnie wart, ze taki jak on powinien mnie po stopach całować. Nie dość ze biedak to jeszcze głupi, z  kurwami na koncie, porzucony przez bezwartosciowa szmatkę ? gdzie jego wdziecznosc ze ma ogarnieta porzadna i ładną  laske bo nikt wokol i ja sama tego nie widzę  a tal powinno byc, ze gorszy bardziej sie stara? Jeżeli mam perspektywy, na dobre pieniadze, na bezstresowy  zawód,, zaspokajam jego potrzeby, nie zdradzam, dbam o siebie bardzooo i jestem madra to czego wiecej chciec trzeba? Czy naprawdę kompleksy moga tak upodlic faceta? Zdanie debili sie nie liczy wiec darujcie sobie - pisze to, mimo iz wiem ze debil debilem zostanie i nawet nie wie, ze nim jest a ja w sekunde rozpoznam ???

Z jednej strony jest mi przykro, z drugiej nasmiewam sie z idioty bo wiem, ze lepszej ode mnie nie znajdzie. Jest pelen wad a to ze sprzata w domu, gotuje, robi pranie to zwykla wygoda ktpra mnie przy nim trzyma ale nie na dlugo, rozgladam sie od 3 msc za kochankiem - dlugo, dlatego ze mam wymagania i pierwszego lepszego nie biore a jak juz znajde to odejde. Mialam jednego, slaby byl w sexie wiec powiedziałam bye bye. Ten debil kontaktował sie z nim, nie chce mi dac odejsc. 

Odnośnik do komentarza
Gość Shaunica baranica
7 godzin temu, Gość in3z napisał:

porzucony przez bezwartosciowa szmatkę ?

Mocne słowa tu padły dziś haha.

Dobrze że słoma z majtek nie wystaje.

W temacie złota, mały kawałek na rozluźnienie. Może nasyci tych jeszcze nienasyconych zemsta haha

 

Odnośnik do komentarza

Moja droga kobieto. Potrzebujesz kogoś obeznanego z technikami "sex bez granic" z naganiaczem jak dorodny ogórek. Taki ktoś mógłby naprostować Twoje mniemanie o relacjach pomiędzy tym co w głowie a tym co masz w kroczu.  

Debil może cię nie zaspakajać w pełni stąd Twoje rozgoryczenie i emocjonalne rozchwianie. Sprawiasz wrażenie jakbyś była pierdolnięta. Ogarnij się i zadzwoń do mnie. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość in3z napisał:

Drogi Julku nie potrafisz docenić mojej inteligencji i elokwencji.

Oferta odrzucona , krocze suche :(

Szkoda :)

To byłby sex !!!

Twoja inteligencja i mój fiut jak małego cygana noga :)

Na komodzie i na biurku, w wannie i przy oknie, na drągu i w przeciągu.

Żal łamie mi serce.

Odnośnik do komentarza
Gość Alicjanowa

nie pierdolcie glupot. Co sie slyszy czy patrzy w necie, kazdy czlowiek na poziomie ma zal ze dal szanse komus z patologii. Nie wazna jest plec. Czy to wsrod tzw szarych ludzi, czy wśród celebrytow, kazdy zaluje. Ciezko jest to zrozumiec  bedac patologia  albo przecietniakiem... ale wystarczy odrobina wyobrazni. Nie masz jej??? Tzn ze jesteś debilem  ale nie zalamuj sie. Ciezka praca moze dojdziesz do poziomu przecietniaka i bedziesz mogl/a podziwiac madrych ludzi.

Moze za 10-15 lat bedziesz w stanie sprawiać pozory mądrego i bedziesz miec szacunek innych. Debile nigdy tego nie maja, chyba ze w powierzchownych kontaktach, z dlugimi godzinami nauki, jak wyuczyc sie na pamiec około 30min dziennie udawania normalnego człowieka. Nie dziwie sie ze hitler palil w piecach takich smieci jak 95%polaczków. Po chuj to gowno w świecie???? Co wnosi &do swiata i rozwoju??? NIC, wiec OUY!!!!!! 

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.02.2022 o 03:53, Gość in3z napisał:

Nie dość ze cholernie glupi, to nie docenia mojego wsparcia i tego ze jestem madra i porządna

Znowu ten sam temat, o rzekomo upośledzonym chłopaku, który jest podnóżkiem i za to nie całuje jaśnie pani po stopach. Proszę ... nie kompromituj sie już więcej  ? 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...