Skocz do zawartości
Forum

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych


Gość a...8

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Właśnie rozpoczęłam pierwsze w życiu opakowanie tabletek antykoncepcyjnych Vines. W piątek od godziny 12 zaobserwowałam u siebie plamienia krwią ale nie obfite, widoczne jedynie podczas toalety, czekałam jednak na rozwój, ponieważ okres w tym cyklu spóźnił się o tydzien(z powodu licznych stresów w obecnym miesiacu). W sobotę rano budziłam się już z klasycznym krwawieniem i trwa ono do teraz. Tabletke zatem zażyłam w sobotę ale dopiero o godzinie 15(wcześniej nie mialam mozliwosci). W dniu dzisiejszym również o godzinie 15 zażyłam druga tabletke. Proszę mi powiedzieć czy skutecznośc tabletek będzie zachowana? Mam obawy, czy pierwsza tabletka była wzieta w 1 czy już 2 dniu okresu. Czy zatem lepiej przez okres 7 dni stosować zabezpieczenie mechaniczne? Czy po tym czasie skuteczność będzie zachowana? Mam jeszcze pytanie. Czy tabletki brane codziennie o właściwej porze wyregulują mój cykl? Zawsze mialam regularny, jedynie teraz się opóźnił z powodu stresów I mam obawy czy tabletki zadzialaja wówczas. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Nie sądze by tabletki były dla każdej kobiety, po prostu na niektóre z nas hormony źle działają. U mnie 3 rodzaje tabletek się nie sprawdziły. Ale teraz kontroluje cykl, wyznaczam dni płodne testerem owulacyjnym Afrodyta i w dni płodne stosujemy z partnerem mechaniczną ochronę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...