Skocz do zawartości
Forum

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych


Gość m...a

Rekomendowane odpowiedzi

Od 2-3 lat biorę tabletki anty (Vines, dwuskładnikowe). Przez dłuższy czas było wszystko dobrze. Jednak od jakoś pół roku nie mam prawie w ogóle krwawienia, mimo brania tabletek regularnie, w tym placebo zgodnie z harmonogramem. Na początku krwawienie było coraz rzadsze i mniejsze, co 2-3 miesiące, teraz nie ma go już wcale. Czy powinnam się martwić i iść z tym do ginekologa? Wiem, że podczas brania anty nie ma się tak naprawdę okresu i czytałam, że brak jakiekogolwiek krwawienia nie powinien być większym powodem do obaw, ale sama już nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Kiedyś brałam pigułki, nie to że jakoś źle się czułam, ale w pewnym momencie zaczełam z facetem starać się o dziecko,, zaszłam w ciążę, później po porodzie już tylko mechaniczna ochrona i tak do dzić. Bardzo mi pasuje takie rozwiązanie, ja zabezpieczać się za pomocą diafragmy dopochwowej Caya i tak czasem sobie myślę, że te wszystkie lata kiedy brałam pigułki to tylko zmarnowałam kupę kasy

Odnośnik do komentarza

Ja aż tak długo tabletek nie biorę, bo dopiero kilka miesięcy temu ginekolog mi drovelis przepisał. Tam też są 4 placebo i 24 aktywne. Plamień to nie miałam wcale, a krwawienie z odstawienia jest zawsze, ale też niewielkie. Też mi mówiono, że może nie być wcale, ale zawsze jak coś niepokoi to lepiej skonsultować się ze swoim ginekologiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...