Skocz do zawartości
Forum

Co mówicie jak idziecie zanieść cv?


Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłam oferte pracy. Chce iść zaniesc CV osobiście ponieważ zakład znajduje sie niedaleko mojego domu i myslę ze tak bedzie lepiej niz wyslac mailem. Bedzie to moja pierwsza praca. I pojde do kadr i co powiedziec? Nie chce wypaść jakos dziwnie juz na poczatku dodam ze ogloszenie jest wstawione ze szukaja pracowników nie ide sobie zaniesc ot tak...

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.01.2022 o 10:52, Gość Krzysiek prawiczek 29 lat napisał:

 i po prostu położyła na ladzie ekspedientce CV mówiąc tylko że chciała je złożyć.

Niezbyt dobrze to świadczy. Grzeczniej jest wejść z uśmiechem, z wyprostowaną sylwetką, przedstawić się i powiedzieć tak:

W dniu 27.01.2022 o 23:13, Gość mgmg napisał:

ja w sprawie oferty pracy. Chodzi o stanowisko ... chcialabym zlozyc cv.

Można po kilku dniach zadzwonić lub udać sie ponownie, tak samo się przedstawić (pamiętając o wyprostowanej sylwetce) i zapytać np. czy ktoś już rozpatrzył moją aplikację o pracę na stanowisko.....? Lub... przyszłam zapytać na jakim etapie jest rozpatrywanie mojej aplikacji na stanowisko...? 

Warto nie pozostawić bez reakcji swojego CV i dopytywać sie, pokazać, że nam zależy. 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...