Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zaczne od tego ze mam PCOS, moje miesiaczki nie sa regularne ostatnia normalna byla 11.11.21 i trwala 5 dni wystapilo normalne krwawienie, 8 grudnia myslalam ze wystapila nastepna miesiaczka ale bylo to plamienie 9 grudnia odrobina krwi i od 10 grudnia do 22 grudnia bylo lekkie plamienie. Test ciazowy robilam 14 grudnia po poludniu i wyszedl negatywny. 10 lat temu urodzilam dziecko. Z mezem sie nie zabezpieczamy wiec moje pytanie czy te plamienie moglo byc zwiazane z ciaza? Jest jakas szansa ze sie udalo i warto wykonac kolejny test?

Odnośnik do komentarza

To moze powtorze test... z pierwsza ciaza tez dowiedzialam sie w chyba 6 czy 7 tygodniu i oprocz tego ze wazylam 47 kg i nagle zaczelam jesc wiecej i tyc? to nawet bym sie niedomyslila zeby zrobic test bo zero objawow. Tu mnie tylko dziwi te plamienie... no i to ze ustalo plamienie a zamiast niego jest ogromna ilosc bialego kremowego sluzu. Ale nie chce sobie robic nadzieji i wmawiac sobie objawow.

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Gość misia napisał:

test najlepiej wykonać w dniu spodziewanej miesiączki, przy staraniach pomógł nam cyclotest mySense komputer cyklu z funkcją do planowania dziecka

Problem jest taki ze przy pcos miesiaczki, jak i owulacje nie sa regularne. Wiec poprostu powtorze test. Tak jak pisalam ostatnia miesiaczka taka normalna z krwia i bolem brzucha byla w listopadzie, wczesniejsza we wrzesniu jeszcze wczesniej w lipcu wiec mialam doslownie 3 miesiaczki w tym roku.

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Gość misia napisał:

test najlepiej wykonać w dniu spodziewanej miesiączki, przy staraniach pomógł nam cyclotest mySense komputer cyklu z funkcją do planowania dziecka

Problem jest taki ze przy pcos miesiaczki, jak i owulacje nie sa regularne. Wiec poprostu powtorze test. Tak jak pisalam ostatnia miesiaczka taka normalna z krwia i bolem brzucha byla w listopadzie, wczesniejsza we wrzesniu jeszcze wczesniej w lipcu wiec mialam doslownie 3 miesiaczki w tamty roku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...