Skocz do zawartości
Forum

Nieregularne miesiączki


Gość o...k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 20 grudnia dostałam miesiączkę I trwała ona do 26, ale była ona inna i mnie zaniepokoił jej przebieg, tzn była ona tylko wtedy jak byłam w toalecie. 8 dnia od skończonej miesiączki czyli 3 stycznia zauważyłam nitki krwi podczas wizyty w toalecie, kolejnego dnia pojawiło się plamienie i trwało ono kilka dni przy czym po kilku dniach zamieniło się już w krwawienie, ale tez podczas wizyty w toalecie. Podczas każdej wizty w toalecie jest dużo śluzu z krwią, w ciągu dnia na wkładce ślady krwi. Plamienie krwawienie trwa już dwa tygodnie. Oczywiście byłam u ginekologa, miałam usg i wszystko jest w porządku, miałam albo czekac aż samo przestanie albo zastosować przepisane tabletki stediril 30 ( ale naczytalam się negatywnych opinii o nich i podobno są wycofane). Niestety od wizyty u ginekologa mija już tydzień a ja nadal krwawie i nie wiem co robić. Boję się zastosować te tabletki, ale też martwi mnie, że tak długo krwawie, proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza

Przy nieregularnych miesiączkach i nierównych cyklach koniecznie monitoruj w domu swoją płodność. Do lekarza chodzimy raczej rzadko, a w domu możemy sprawdzać co się dzieje każdego dnia. Do kontroli cyklu polecam komputer cyklu Cyclotest MyWay. Tam możesz wykonywać pomiary temperatury, wprowadzać dane o cyklu, np, o śluzie; dane o zdrowiu, lekach czy wadze

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...