Skocz do zawartości
Forum

Biorezonans Kraków


Gość Kamil

Rekomendowane odpowiedzi

Dajcie mi znać czy znacie w Krakowie jakieś miejsce, gdzie zajmują się wykonywaniem biorezonansu i będzie można liczyć na profesjonalną pomoc? Jestem przede wszystkim zainteresowany tym jak sytuacja wygląda przy takich zabiegach, na jakie efekty będzie można liczyć i czego faktycznie się spodziewać przy stosowaniu rezonansu. Jeśli możecie coś pod tym kątem podpowiedzieć to dajcie znać.

Odnośnik do komentarza

Ja zmagałem się z licznymi dolegliwościami, nawracającymi bólami i dopiero w ramach badań www.vitanea.eu udało mi się z tym poradzić. To świetne miejsce z rzetelnym, fachowym podejściem osób, które tam pracują i pomagają w wale z różnymi dolegliwościami. A terapia prowadzona z biorezonansem daje świetne efekty. Uważam, że warto będzie po to sięgnąć.

Odnośnik do komentarza

Skuteczność biorezonansu, w leczeniu czegokolwiek nie została do tej pory udowodniona, w ciągu 45 lat, od pojawienia się pierwszego aparatu. Nie jest to nauka, ani medycyna. Nie ma rzetelnych naukowych, medycznych badań, które potwierdzałyby działanie lecznicze. Urządzenie generuje napięcie zmienne o różnej częstotliwości, którą można regulować, a działanie terapeutyczne opiera się założeniu, że przepływ tego prądu przez ciało ludzkie, poprzez ustawienie określonej częstotliwości drgań jest w stanie leczyć choroby.

Jedyna potwierdzona skuteczność biorezonansu, to skuteczne wyciąganie pieniędzy od ludzi. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o zdrowie i badania, wszyscy chcemy szybkich, dokładnych i nieinwazyjnych metod diagnostycznych. W tym miejscu pojawia się [url=https://www.holisticmed.pl/biorezonans.html]biorezonans Kraków[/url]. Za pomocą urządzenia DIACOM pacjenci mogą być podłączeni przez słuchawki, aby zmierzyć ich pole elektromagnetyczne i zebrać informacje o stanie ich narządów. Technologia ta pozwala na histopatologiczną ocenę zmian w tkankach, wykrywanie zaburzeń morfologii krwi oraz dokładną ocenę różnych narządów

Odnośnik do komentarza

Hej! W Krakowie jest kilka miejsc, które oferują biorezonans, ale ważne jest, żebyś wybrał miejsce z dobrymi opiniami i doświadczonymi specjalistami. Efekty biorezonansu mogą się różnić w zależności od osoby i problemu, którym się zajmują. Niektórzy ludzie mówią o poprawie samopoczucia i zmniejszeniu objawów alergii, ale warto pamiętać, że każdy przypadek jest inny. Dobrze jest też porozmawiać z terapeutą o Twoich oczekiwaniach i ewentualnych obawach przed zabiegiem.

Edytowane przez emirates77777
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...