Skocz do zawartości
Forum

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych


Gość j...2

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, przyjmuje tabletki antykoncepcyjne vixpo i w zeszłym miesiącu zapomniałam przyjąć ostatniej czynnej tabletki, w związku z tym przerwa pomiędzy jednym blistrem a drugim wynosiła 5 dni nie 4. Zorientowałam się dopiero przy braniu kolejnego opakowania tabletek. Drugi dzień tabletki placebo nie mam okresu czy mogę być w ciąży? Bardzo się boje. Tabletki antykoncepcyjne przyjmuje 6 lat regularnie i pierwszy raz zdarzyło mi się zapomnieć ostatniej tabletki z blistra. Pominięta tylko jedna tabletka różowa, natomiast przerwa była 5 dniowa.

Odnośnik do komentarza

jak brałam pigułki miałam podobne dylematy, często zastawiałam się co może wpłynąć na obniżenie skuteczności tabletek, dlatego teraz używam monitora płodności Afrodyta Smart test owulacyjny na ślinę wielokrotnego użytku i w dni płodne zabezpieczam się mechanicznie kapturkiem naszyjkowym, pozdr

Odnośnik do komentarza

Kiedyś brałam pigułki, nie to że jakoś źle się czułam, ale w pewnym momencie zaczełam z facetem starać się o dziecko,, zaszłam w ciążę, później po porodzie już tylko mechaniczna ochrona i tak do dzić. Bardzo mi pasuje takie rozwiązanie, ja zabezpieczać się za pomocą diafragmy dopochwowej Caya i tak czasem sobie myślę, że te wszystkie lata kiedy brałam pigułki to tylko zmarnowałam kupę kasy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...