Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Petting z chłopakiem, a zapłodnienie Dobry wieczór, przychodzę z sytuacją, która od kilku dni nie daje mi spokoju. Kilka dni temu zrobiłam mojemu partnerowi dobrze za pomocą dłoni, zaznaczę, że bylam w trakcie swoich dni płodnych, jednak ja byłam ubrana w legginsy oraz bieliznę. Chłopak doszedł, sperma prawdopodobnie nie pojawiła się na naszych dłoniach w dużych ilościach, jednak jest szansa że się tam znalazła, w moim przypadku wraz z jego preejakulatem. Mam zatem pierwsze pytanie: czy jeśli później poszłam się umyć, namoczyłam I namydliłam ręce i przeszłam do delikatnego umycia miejsc intymnych, które później opłukałam wodą, to ze względu na dni płodne te resztki (myślę, że ok. 15 minutowe) spermy na mojej dłoni mogły się dostać do środka? Zaznaczę, że nawet jeśli to na pewno nie była to duża ilość spermy, bo bym ją zwyczajnie poczuła, a przecież, zdążyłam się rozebrać, podetrzeć papierem po oddaniu moczu czy chociażby dotykać pościeli/innych rzeczy. Ta sperma na pewno się wtarła, jednak nie jestem pewna czy pozostała ilość mogła doprowadzić do ciąży. Czy sperma mogła spłynąć z moich dłoni razem z wodą lub zostać usunięta, w trakcie mycia wcześniej całego ciała? Moim drugim pytaniem jest to czy jeśli partner dotykał mnie dość mocno przez ubrania dłońmi i palcami, na których być może znalazła się jakaś sperma to czy mam szansę na zapłodnienie? Natychmiast zaprzestaliśmy tej czynności, gdyż zdałam sobie sprawę, że nie jest to bezpieczne, jednak wtedy zupełnie nie pomyślałam, że to może przeniknąć przez ubrania. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Nie da zajść się w ciążę przez ubranie ponieważ plemniki to nie są jakieś terminatory które przeżyją na tkaninie, przejdą przez nią , same wejdą w drogi rodne czy coś takiego.Plemnik NIE przejdzie przez ubranie, to nie są odpowiednie warunki do życia dla niego i jak już mówiłam to nie terminator.Nie ma powodów do zmartwień, spokojnie czekać do miesiączki, a co do wsunięcia jakoś plemników przy myciu to szczerze wątpię bardzo 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...