Skocz do zawartości
Forum

Ciąża


Gość Nina

Rekomendowane odpowiedzi

Ciagle nachodzą mnie natrętne myśli o tym, ze mogę być w ciazy. Wykonałam aż 7 testów ciążowych  i kazdy miał wynik negatywny, miałam okresy - co prawda nieregularne, ponieważ odstawiłam tabletki. Ten strach przed ciąża mnie nie zostawia, a minęło już 5 miesięcy od ostatniego stosunku. Ciagle sie boje tego, ze mogę być w ciąży, a nie mam mozliwosci pójścia do lekarza.

Odnośnik do komentarza

Temat się chyba powtarza. Nie pomogło to co napisano w poprzednim wątku? W takim razie Nino, nikt Ci tu nie pomoże bo potrzebujesz lekarza, ale chyba bardziej psychiatry z powodu natręctwa jakie siedzi w Twojej głowie. Nie ma możliwości byś była w ciąży w 5 m-cu i nie wiedziała o tym....tak logicznie rzecz biorąc. Myślisz jeszcze choć trochę logicznie? A moze zamówisz sobie wizytę online u psychiatry abyś dostała jakieś leki na obsesje, bo się wykończysz psychicznie. Sądzę, że jesteś obecnie na takim etapie, że nawet ginekolog po badaniu oraz wyniki z krwi nie dadzą Ci spokoju. Po prostu sobie wkręcasz te ciąże i to siedzi w Twojej głowie. 

Edytowane przez Javiolla

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...