Skocz do zawartości
Forum

Ksawerego kręci Doris z Polsatu


Gość Mario

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór, to forum bez tego wątku nie ma racji bytu and you can't change my mind

Na dobry początek swiateczny wywiadzik z naszą ikoną do podziwiania dla Pana Xawery i innych koneserów

https://www.google.com/amp/s/www.pomponik.pl/plotki/newsamp-gawryluk-zdradza-patent-na-trafione-prezenty-ma-tez-sposob-n,nId,5724046

 

Odnośnik do komentarza

Paula mam do ciebie pytanie, jaki kolor włosów masz naturalny!? Bo to ciekawe. 

A PROPO twojej wypowiedzi sądzę że ze tak naprawdę to sama nie wiesz co chciałaś przekazać swoim wpisem. 

Myślę że odniesiesz się do tego mojego pierwszego zapytania, to ci odpowiem. Nie stałam w kolejce za wyborem lecz zawartością ??

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Gość Migotka napisał:

Paula mam do ciebie pytanie, jaki kolor włosów masz naturalny!? Bo to ciekawe. 

A PROPO twojej wypowiedzi sądzę że ze tak naprawdę to sama nie wiesz co chciałaś przekazać swoim wpisem. 

Myślę że odniesiesz się do tego mojego pierwszego zapytania, to ci odpowiem. Nie stałam w kolejce za wyborem lecz zawartością ??

Wiesz, że kawały z blondynek były modne w poprzedniej epoce nudziaro? 

Odnośnik do komentarza

a mnie najbardziej podoba się taki starszy człowiek o nazwie roboczej gugała. On jest ładniejszy od tej całej doroty. ma taką flegmatyczność ale dziką i nieposkromioną. Piersi ma ładniejsze Dorota ale uśmiech należy do gugały. Co kto lubi. Pośrodku jest pani gozdyrowa. Ale czy ja wiem.

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Gość Jodel napisał:

a mnie najbardziej podoba się taki starszy człowiek o nazwie roboczej gugała. On jest ładniejszy od tej całej doroty. ma taką flegmatyczność ale dziką i nieposkromioną. Piersi ma ładniejsze Dorota ale uśmiech należy do gugały. Co kto lubi. Pośrodku jest pani gozdyrowa. Ale czy ja wiem.

Gugała to siedzi mocno pod bucikiem swojej szefowej jak widać. Kiedyś był twarzą stacji, a odkąd DG przejęła stery stracił nie tylko to, ale też prowadzi jakieś ogony w późnych godzinach a szczyty antenowe ma ta cała Dorota. Co to za facet co daje się tak zdominować przez babę? 

Odnośnik do komentarza

Jak się przyjrzałem Dorocie  to doszedłem do wniosku, że to dziewczyna pociągająca jest bardzo. Ma coś w mimice i ruchach, że mi się spodobała . Jakby tak przyszło co do czego to mógłbym się o nią walić z Xawerym. Na gołe pięści albo na przewracanki.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Delia napisał:

Gugała to siedzi mocno pod bucikiem swojej szefowej jak widać. Kiedyś był twarzą stacji, a odkąd DG przejęła stery stracił nie tylko to, ale też prowadzi jakieś ogony w późnych godzinach a szczyty antenowe ma ta cała Dorota. Co to za facet co daje się tak zdominować przez babę? 

A co miał zrobić jak została jego szefową to miał wybór albo się jej słuchać albo sajonara Pięknemu Panu - może idzie na przeczekanie. Mignęła mi gdzieś kiedyś notka że on kiedyś ostrzegał przed jej dyktaturą więc chyba wzajemnie się nie lubią i dlatego go tak odsunęła. W sumie się nie dziwię bo gdyby ktoś kwestionował moje kompetencje też bym nie chciała mieć tej osoby we bliskiej współpracy. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Gość Cecile napisał:

kompetencje

Laska poczytaj sobie artykuły o tym ile osób się zwalnia z Polsatu, jaka tam jest atmosfera, jak im spada oglądalność - jej jedyne kompetencje to cycki i nie zmienicie mojego zdania dzbany

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Gość Detox napisał:

A ja, jeżeli pan pozwoli chciałbym więcej Doroty. Ją całą. W detalach.

Bardziej atrakcyjny byłby pojedynek ale że to internet dawajcie debatę. Proszę o ładne uzasadnienie kto bardziej zasługuje na tę katolkę a ja rozsądzę. Publiczność też może głosować. Powodzenia dzbany. 

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, Gość Paulaa napisał:

Bardziej atrakcyjny byłby pojedynek ale że to internet dawajcie debatę. Proszę o ładne uzasadnienie kto bardziej zasługuje na tę katolkę a ja rozsądzę. Publiczność też może głosować. Powodzenia dzbany. 

Ja jestem za walką na pięści. 

Ale jak to nie wchodzi w grę to ja bym swoje pragnienie próbował przedstawić tak. Jestem przystojnym, wysokim, dobrze zbudowanym mężczyzną, zadbanym, o białych zębach. Pachnę tobbaco & vanille Toma Forda. Jestem doświadczony w tzw. sprawach. Skończyłem uniwersytet. Nie boję się nowych wyzwań. 

A kim ONA dla mnie jest ? Moim marzeniem i miłosnym natchnieniem. Ekstazą uczuć. Jest piękna jak zachód słońca na hawajskiej plaży. Ponętna niczym polędwica pieczona z truflami. Słodka jak brzoskwinia kalifornijska. Delikatną niczym płatek różowej róży. Delikatną jak piórko kolibra unoszone powiewem wiatru od morza.

Szaleję za nią. Dotykam ją w myślach muskając jej cudowne pełne usta. Drżę gdy patrzy mi prosto w oczy.

Chuj wie co jeszcze napisać.

I tak "nie dla mnie sznur samochodów i kolorowych ulic światła..."

Albo.

"I nie dla nich bal i ubaw ani Lala ani Buba".

Albo.

"I nie dla nich de vollaje i szampany i szanghaje...."

I jak ?

 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Gość Detox napisał:

Ja jestem za walką na pięści. 

Ale jak to nie wchodzi w grę to ja bym swoje pragnienie próbował przedstawić tak. Jestem przystojnym, wysokim, dobrze zbudowanym mężczyzną, zadbanym, o białych zębach. Pachnę tobbaco & vanille Toma Forda. Jestem doświadczony w tzw. sprawach. Skończyłem uniwersytet. Nie boję się nowych wyzwań. 

A kim ONA dla mnie jest ? Moim marzeniem i miłosnym natchnieniem. Ekstazą uczuć. Jest piękna jak zachód słońca na hawajskiej plaży. Ponętna niczym polędwica pieczona z truflami. Słodka jak brzoskwinia kalifornijska. Delikatną niczym płatek różowej róży. Delikatną jak piórko kolibra unoszone powiewem wiatru od morza.

Szaleję za nią. Dotykam ją w myślach muskając jej cudowne pełne usta. Drżę gdy patrzy mi prosto w oczy.

Chuj wie co jeszcze napisać.

I tak "nie dla mnie sznur samochodów i kolorowych ulic światła..."

Albo.

"I nie dla nich bal i ubaw ani Lala ani Buba".

Albo.

"I nie dla nich de vollaje i szampany i szanghaje...."

I jak ?

 

Aż się poczułam trochę zazdrosna drogi iksie ?

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Gość Detox napisał:

Ja jestem za walką na pięści. 

Ale jak to nie wchodzi w grę to ja bym swoje pragnienie próbował przedstawić tak. Jestem przystojnym, wysokim, dobrze zbudowanym mężczyzną, zadbanym, o białych zębach. Pachnę tobbaco & vanille Toma Forda. Jestem doświadczony w tzw. sprawach. Skończyłem uniwersytet. Nie boję się nowych wyzwań. 

A kim ONA dla mnie jest ? Moim marzeniem i miłosnym natchnieniem. Ekstazą uczuć. Jest piękna jak zachód słońca na hawajskiej plaży. Ponętna niczym polędwica pieczona z truflami. Słodka jak brzoskwinia kalifornijska. Delikatną niczym płatek różowej róży. Delikatną jak piórko kolibra unoszone powiewem wiatru od morza.

Szaleję za nią. Dotykam ją w myślach muskając jej cudowne pełne usta. Drżę gdy patrzy mi prosto w oczy.

Chuj wie co jeszcze napisać.

I tak "nie dla mnie sznur samochodów i kolorowych ulic światła..."

Albo.

"I nie dla nich bal i ubaw ani Lala ani Buba".

Albo.

"I nie dla nich de vollaje i szampany i szanghaje...."

I jak ?

 

Tam nie wszystko rozumiem ale podejrzewam, że argumentacja Ksawerego zamknie się w obrazku poniżej więc jak nie pojawi się kolejny rycerz na białym koniu to wygrasz pewnie bo to brzmi jakoś głęboko 

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Gość Studenciak

A to ja też chcę zanim nam znowu zabiorą ten jakże wspaniały wątek 

 

Doris, pozwól mi być Twoim Gugałą, Twoim Bogdanem czy kogo ty tam aktualnie masz. Możemy razem czytać program PiS po godzinach i niech złośliwi mówią, że jesteśmy Pisszmatem a my nadal będziemy dumnie iść pod prąd rozumu i godności człowieka 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...