Skocz do zawartości
Forum

Gość m...5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od 11 dni spoznia mi się miesiaczka, zazwyczaj moje cykle nie sa regularne, w dniu spodziewanej miesiaczki (28 dzien) dostalam jednodniowego plamienia brazowo przezroczystego galaretowego, ostatni raz wspolzylam pod koniec listopada, 2 testy negatywne

Odnośnik do komentarza

raczej brak szans na ciąże, testy to potwierdzają, zalecam jednak antykoncepcję ?  ja używam testera Afrodyta, który wyznacza dni płodne i niepłodne w 5 min; w dni płodne zabezpieczam się dodatkowo mechanicznie kapturkiem naszyjkowym, to najlepsza forma antykoncepcji dla mojego zdrowia, powodzenia ?

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Gość ola napisał:

raczej brak szans na ciąże, testy to potwierdzają, zalecam jednak antykoncepcję ?  ja używam testera Afrodyta, który wyznacza dni płodne i niepłodne w 5 min; w dni płodne zabezpieczam się dodatkowo mechanicznie kapturkiem naszyjkowym, to najlepsza forma antykoncepcji dla mojego zdrowia, powodzenia ?

możesz powiedzieć coś więcej o tym urządzeniu? zastawiam się nad zakupem Testera Afrodyta, ma sporo dobrych opinii w necie ? chętnie pogadam z użytkownikami tego cuda ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...