Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Z moim obecnym chłopakiem uprawialiśmy seks 5 razy w tym miesiącu, w tym 2 razy w okresie okołoowulacyjnym (ciężko to dokładnie określić, ponieważ moje cykle nie są książkowe i zdążają się takie 26dniowe jak i 48dniowe, średnia długość mojego cyklu to 31dni). Zawsze się zabezpieczamy prezerwatywą i zawsze podczas stosunku kontrolujemy czy wszystko z nią w porządku. W tym miesiącu także nigdy nie doszedł we mnie. Ostatnie moje dwa cykle trwały po 28 dni, dzisiaj wypada dzień 32, a miesiączki wciąż brak. Tydzień temu pojawił się charakterystyczny dla niej trądzik, ale nic więcej. Od wczoraj mam lekko powiększone piersi, bolą przy mocniejszym ucisku. Od razu włączyło mi się paniczne myślenie, że mogę być w ciąży. Od dwóch dni praktycznie nie jem, nie mogę spać i odczuwam paraliżujący lęk. Cała się wręcz trzęsę ze strachu, nie jestem w stanie się na niczym skupić. Wczoraj conajmniej 6 razy oddawałam mocz. Dodam, że już raz taki silny stres przeżywałam (ok. 1,5 roku temu) przez co okres spóźnił mi się miesiąc. Dzisiaj rano wystąpiła u mnie delikatna zgaga. Czy przez taki silny, nagły stres miesiączka może się trochę opóźniać? I czy w przypadku takich nieregularnych cyklów można już mówić o opóźnieniu? Dodam jeszcze ze 4 grudnia byliśmy na termach i conajmniej 5h spędziliśmy w wodzie. Czy to też mogło mieć wpływ na mój cykl?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...