Skocz do zawartości
Forum

Zawiść


Gość Abc

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie brzmi:

 

Dlaczego niektórzy ludzie nie są w stanie poradzić sobie z tym, że się komuś coś udaje?

Dlaczego są pełni nienawiści, uszczypliwości, złości i zazdrości?

Co się dzieje ze światem?

 

Każdy sukces to dłuuuuga droga.

Każdy rezultat to cena, którą płacisz.

Czasem taka, którą znamy tylko my sami.

Każda droga na szczyt jest pod górkę.

 

Dlaczego niektórym się wydaje, że mówienie źle o innych, buduje ich siłę?

Po co to robią?

Skąd biorą się plotkarze i kłamliwi manipulanci?

W jakim celu ludzie wmanewrowują innych w swoje wyimaginowane fantazje?

A dlaczego inni, zamiast sprawdzać fakty, dają się w te bajki wciągać?

 

Przykre to i smutne.

Ale cóż, jak mawiał pewien człowiek: „Życie chłoszcze…”

 

Generalnie mam jeden wniosek:

 

Jak tylko zaczyna Ci się coś udawać, znajdą się tacy, którzy to natychmiast podważą.

Że szczęście, że przypadek, że kontakty i znajomości.

A…i, że to ich zasługa J

Nie wspomnę o tym, że do tego masz dobry związek, kochających przyjaciół, stosunkowo dobre zdrowie, fajne dzieciaki i jeszcze kot Ci się znalazł… J

 

Kiedyś rozmawiałam z jedną ze znanych i popularnych osób, że ludzie nie sprzyjają Ci, kiedy zaczynasz osiągać sukcesy.

Pozdrawiam Cię IA J

 

Myślałam, że żartuje?

Dziś wiem, że rezultaty i sukcesy mają też swoją ciemniejszą stronę.

Niektórym po prostu żal tyłek ściska.

 

Już nie wiem, czy mnie to bardziej bawi, czy oburza?

 

Przecież każdy z nas ma swoją drogę.

Swoje talenty i możliwości.

Po co zajmować się życiem innych i cierpieć, widząc każdy ich sukces?

 

Koniec oglądania się za siebie, na boki i wokół!

 

Robię swoje i życzę powodzenia!

 

Wszystkim…

Odnośnik do komentarza

Powiem ci, co zrobić by
wzrosła temperatura
Obok ciebie stoi, popatrz,
ósme świata cudo.
Smak to kwestia gustu,
my go tylko przyprawimy,
no, skosztuj, a zatańczysz
w krzakach, jak maliny.

Twoja dziewczyna jest jak malina
Twoja dziewczyna jest jak owoc
zrywaj go go
Twoja dziewczyna jest jak malina,
Twoja dziewczyna jest jak owoc zrywaj go

Nasze wino dojrzałe, a młode
czeka na jeden odpowiedni moment,
by usta słodkie jak miód
wprawiły twoje ciało w galaktyczny ruch.
To w polskiej dziewczynie tkwi ta tajemnica
doceniaj Maliny, nimi dziś świat się zachwyca

Twoja dziewczyna... x2

Twoja dziewczyna jest
Jest jak malina, jest
Twoja dziewczyna jest jak owoc, zrywaj go, go
Twoja dziewczyna jest, jest jak malina, jest
Twoja dziewczyna jest jak owoc, o o!?????

Odnośnik do komentarza

Proszę, oto amatorzy klitek, Bretończycy, którzy tam pierdzą, Rozdzieracze placków, naleśnikowe żarłoki. Stawiwszy czoła galerom i zamieciom, zobacz na głowę młodych celtyckich wojowników. Jest wilk, lis i oczywiście łasica, autokrytycznie doskonała, ale to jest poprawne, bez złych zamiarów. To po to, żeby stroić fochy Oto jak Manau robi postęp bez łapania się za głowę. Słyszę wilka, lisa i łasicę Słyszę wilka, lisa i łasicę Słyszę wilka i lisa jak śpiewają Manau przyjdzie chłopaki, Manau przyjdzie W tym momencie trzeba unieść w górę ręce Mana przyjdzie chłopaki, Manau przyjdzie To moment, aby unieść w górę ręce W tym momencie trzeba unieść w górę ręce Spokojnie, przybywam tu, pojawiam się, nie, ponad wszystko nie w klauzuli W tym plemiennym rytmie mam ochotę na prozę Ty, facet! Znasz lisa? Znasz łasicę? Dla mnie to proste drwić sobie w ten sposób. To ja mam mikrofon, to ja to piszę. Nie martwcie się chłopaki dla was, będę miły Nie zapominam, że Manau to stan ducha Słyszę wilka, lisa i łasicę faciu. Słyszę wilka i lisa jak robią sobie kpiny. Jesli nie rozumiesz, przykro mi, nie mam zamiaru ciągle ci tego tłumaczyć. Drugi stopień jest już osiągnięty w naszych myślach. To jasne, nawet jak sobie pierdzę, znowu powtarzam sobie, jestem naprawdę głupi, muszę przystopować Przez to, że podaję się za gwiazdę, stałem się trabką Ale powiedzcie mi więc, kto jest łasicą?

 

Odnośnik do komentarza

Hej! Ho! Nowa nuta Manau Było super, kiedy myślałem w swoim łóżku, Kiedy wyobrażałem sobie, co się stanie z moją przyszłością, Kiedy zdecydowałem się przerwać swoje rozważania Moją rzeczywistością było wzięcie się za pisanie. Chwyt autentyczny, mityczny, celtycki, Etniczna mieszanka, nowy styl muzyczny, Dobra, mam chwilę czasu żeby zrobić to korzystnie Manau przybywa, oto nowa panika! Hej! Ho! Nowa nuta Manau Oto nuta Manau, więc nie ma żadnej spiny Akordeon i kobzy, w nich znajduję tematy, Wszystkie moje teksty i moje poematy Znacie ten tekst, zbieramy, co zasiano Ja zasieję wiatr, teraz nadciąga moja burza Celem moich działań jest podbicie planety Moje plemię zdobywa nową sieć, Manau wbija do Internetu Hej! Ho! Nowa nuta Manau Cicho, to nuta od Manau, Nie staraj się naśladować, jestem na to zbyt mądry. Nie chcę się chwalić, tylko pokazać mój nowy styl. Biorę do ręki majka i trafiam w sedno OK, mam nadzieję, że Ci się spodoba. Myślę, że ta muzyczna mieszanka się przyjmie Więc wycziluj, niech odlot trwa Nowy początek Manau jest gotowy do startu. Hej! Ho! Nowa nuta Manau Wyobraź sobie la Manche, Atlantyk, autentyczne równiny Mityczne i zimne wybrzeże, Język gaelicki, piękne dziewczyny, Mistyczna kultura, piękna, a nazywa się celtycka! Hej! Ho! Nowa nuta Manau

Tekst pochodzi z https://www.tekstowo.pl/piosenka,manau,panique_celtique.html

Odnośnik do komentarza
Gość Folklor emocjonalny

Infantylny styl pisania i nadete ego uważające ze kazdy Ci czegoś zazdrości. Ludzie maja swoje problemy, zejdź na ziemię. G.wno kogo obchodzi twoj kot, zolw czy dzieci. Bywa ze za sukcesem stoją różne niefajne rzeczy, często są to znajomości i wlazidupostwo. Nie zawsze ale często.

Najlepsze teksty sadza ci co twierdza ze w czasie covida przeszli duchowa zmianę i sa lepszymi ludźmi. Tak właśnie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...