Skocz do zawartości
Forum

Gdzie leczycie zęby


Gość Kamil

Rekomendowane odpowiedzi

 

Gdzie leczycie zęby i co najpoważniejszego w życiu robiliście w gabinecie? Interesuje mnie, czy można rozwiązać dość duże problemy i zaniedbania w stosunkowo krótkim czasie i ile to może mniej więcej kosztować.

Odnośnik do komentarza

Może KSE w Toruniu? Bonding masz, odbudowy zębów, korony nowoczesne. Zapewniają solidną dawkę wiedzy pacjentowi. Wiesz, co robić po zabiegu. Mnie stomatolog wypytał nawet, w jaki sposób pielęgnowałem zęby, jakiej szczoteczki używałem, płynów i trochę, dzięki rekomendacjom pozmieniałem. Opłaciło się. Mają cennik dość elastyczny. Jeżeli masz ograniczony budżet to też coś dopasują solidnego. To ich akurat mocno wyróżnia.

Odnośnik do komentarza

U mnie w mieście na kontrolę nie przyjmują od kad zaczęła się pandemii, mogę przyjść tylko z bólem. A że mnie nic nie boli to od 2 lat nie byłam. Na kontrolę mogą przyjść tylko dzieci. A dorośli jeszcze jak wypadnie plomba i jak ulamie się proteza. Nawet prywatnie tak jest. 

Odnośnik do komentarza

To ważne, aby zęby leczyć u dobrego stomatologa, ale nawet najlepszy stomatolog nie pomoże, jeśli nie zaczniesz o siebie dbać. Na stronie:  https://www.sunstargum.com/pl/produkty/szczoteczki-do-zebow.html udało mi się znaleźć oferttę firmy, w której dostępne są świetne szczoteczki do mycia zębów, a także wiele kosmetyków. Ofercie firmy na pewno warto się przyjrzeć - z nią na pewno skutecznie zadbasz o piękny uśmiech, a przy tym nie przepłacisz, bo mają bardzo rozsądne ceny.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...