Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, baardzo się stresuje i martwie cała sytuacją. Zacznę od początku, otóż: ostatni raz stosunek z penetracją penisa w środku miał miejsce 13 sierpnia, tak dokładnie 13 sierpnia nic nie pomyliłam. Między czasie do dnia dzisiejszego zabawialiśmy się jedynie poprzez petting. (Wątpię żeby coś mogło się przenieś przez palce zazwyczaj byliśmy ostrożni i nigdy bezpośrednio po wytrysku nie wkladal mi chłopak palców z dużą ilością /mokrym palcem spermy do środka ) Nie wiem czy mi się już coś uroiło czy za bardzo sobie dobrałam do głowy, ale mam wrażenie i bardzo się boje ciąży.. ze w niej jestem. Do dnia dzisiejszego Wykonałam szereg testów ciążowych ostatni nawet w czwartek o czulosci 10 mlU /ml Z porannego moczu, każdy dał wynik negatywny. Między czasie od wrzesnia miałam 3 miesiączki jednak były one spóźnione a ja w tym celu brałam jakieś polopiryny i ciepłe /gorące kąpiele w celu „wywolania” miesiączki która faktycznie przychodziła po 3-5 dniach. Miesiączka raczej powstaje poprzez złuszczanie się macicy a nie przez gorące kąpiele… już sama nie wiem ale po każdym spóźnionym terminie miesiączki robiłam test wynik wskazywał 1 kreskę.. jednak cały czas się boje… prosze bardzo o odpowiedz czy te wyniki mogła być fałszywe i nie wykryły ciąży ? Czy wielokrotnie wykonywany testy ciążowe faktycznie wykluczają ciąże ? Czy ewentualnie poprzez petting mogło dość do zapłodnienia ?

Odnośnik do komentarza

Nie jesteś w ciąży, wkręcasz sobie. Współżyjąc nalezy brać pod uwagę, że zapłodnienie jest możliwe. Metodę mechaniczną antykoncepcji warto łączyć z jakąś inną, objawowo- termiczną najlepiej. Wiedza o dniach płodnych wiele pomaga, więc watro mieć pomocnicze urządzenie do wyznaczania tych dni płodnych. Polecam monitor płodności Afrodyta Smart.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...