Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! 8 listopada powinnam dostać miesiączki, ale do tej pory się nie pojawiła. Mam objawy wskazujące na zbliżającą się menstruację, czyli pobolewanie podbrzusza, bolące i nabrzmiałe piersi, zmiany nastrojów. Przy każdorazowym zbliżeniu z partnerem zabezpieczaliśmy się prezerwatywami, które ani razu nie pękły. Dla pewności tydzień po spodziewanym terminie miesiączki zrobiłam test ciążowy, ale wyszedł negatywnie. Nie mam żadnych problemów ze zdrowiem ani na nic się nie leczę. Co może być powodem takiego opóźnienia? Czy miesiączka wkrótce się pojawi?

Odnośnik do komentarza

myślę, że tak, stres może wpłynąć na opóźnienie miesiączki. Ja używam testu owulacyjnego na ślinę  AFRODYTA Smart na smartfon, który wyznacza dni płodne i niepłodne; w dni płodne zabezpieczam się dodatkowo mechanicznie, to najlepsza forma antykoncepcji dla mojego zdrowia, w dodatku nie mam stresu co miesiąc ?

Odnośnik do komentarza

Przyczyny zaburzeń hormonalnych łatwo rozpoznać przy stałej kontroli cyklu. Mam w domu komputer cyklu, na którym mam zapisy temperatury, informację, które wprowadzam o śluzie, wadze, lekach. Wszystko składa się na cykl. Możesz sobie zobaczyć i poczytac opinie, ja mam Cyclotest MyWay

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...