Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, brałam tabletki antykoncepcyjne dwuskładnikowe Microgynon30 przez ok 8 lat bez żadnych skutków ubocznych. Chciałam zrobić przerwe ( nie planuje ciąży ) więc stosowałam prezerwatywy. Jednak po ponad miesiącu przerwy czuje sie fatalnie i jestem zdecydowana wrócić do tabletek. Robiłam kilka testów ciążowych - negatywne. Natomiast poza krwawieniem z odstawienia po zakończeniu opakowania nie wystąpiła u mnie "prawdziwa miesiączka". Wskazaniem do przyjęcia pierwszej tabletki jest pierwszy dzień miesiączki. Wiem też, że na miesiączke można czekać nawet do kilku miesięcy a ja nie chciałabym tyle czekać. Czy moge zatem po prostu zacząć znów przyjmować tabletki ? Pozdrawiam, Ewa

Odnośnik do komentarza

Tak nie można sobie przerywać, wracać za chwilę, wiesz co robisz w ogóle? Nie czytałaś nigdzie o tym, że po odstawieniu tabletek, tak od razu wszystko nie wraca do normy? Zrobisz sobie krzywdę. na twoim miejscu z tabletkami bym poczekała, a na razie kontrolować trzeba cykl, czy występuje owulacja i kiedy. Możesz test owulacyjny Afrodyta wielokrotnego użytku kupić, nie jest drogi, a do czasu podjęcia ostatecznej decyzji co z tabletkami, miałabyś wiedzę o dniach płodnych, czy wszystko jest okej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...