Skocz do zawartości
Forum

Czy warto do niego wrocic?


Gość Iza

Rekomendowane odpowiedzi

Bylam z chlopakiem 3 lata. Bylo roznie.z jednej strony potrafil byc cudownym opiekunczym chlopakiem, z drugiej zdarzalo mu sie na mnie krzyknac czy oszukiwac, ma problen z marihuaana bardzo chcialam xeby to rzucil bo myslalam ze zachowanie wynika wlasnie z tego ale mial pol roku abstynencji i nic sie nie zmienilo co prawda mowi ze mu zalezy ze jestem dla niego wszystkim, planowalismy slub, dzieci, on we mnie zainwestowal duzo pieniedzy, byl zaangazowany na pewno ale nie moglam zniesc traktowania, odzywek ktore czasami mial np. Pojechalismy na wakacje ja sie zle czulam jeden dzien zostalam w hotelu on chcial i zwiedzac powiedzial ze ma wyjebane nakrzyczal i poszedl

Minal rok od rozstania wiem ze sie z kims spotyka od tamtego roku krotko po mnie ja poznal my sie rozstalismy w lipcu a ja poznal w październiku mieszkaja razem (my tez razem mieszkalismy)) z tego co slyszalam nie krzyczy na nia, nie pali jesli ona nie chce to od razu rzuca ale tez ja oszukuje i jedbak nie kupuje jej tyle co mi wiec moze bardziej ba mnie nu zalezalo??? Ale jestem smutna bo dowiedzialam sie ze jak maja kryzys i ona mowi o rozstaniu to on mowi ze skoro z nia nie wychodzi to wroci do mnie.. Myslicie ze on mnie kocha?? W sumie nadal mysli o mnie, nie zapomnial jesli tak mowi ale dlaczego odpuacil sobie starania a jak z nia nie wychodiz to mowi ze do mnie wroci..jakos mnie to zabolalo

Odnośnik do komentarza

Nie wiesz jak jest między nimi, a już jak zrobił z Ciebie jawne koło zapasowe, to jest poniżej krytyki. 

4 godziny temu, Gość X19 napisał:

Poza tym, z narkomanem życie musi być stracone. 

Poukładają sobie życie na nowo. O nim zapomnij bo to stracone marzenia.

Dokładnie. Absolutnie nie możesz mieć do niego zaufania. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.11.2021 o 10:41, Gość Iza napisał:

z drugiej zdarzalo mu sie na mnie krzyknac czy oszukiwac, ma problen z marihuaana

Więcej wątku nie czytałam, bo to jest wystarczający argument aby odpowiedzieć na tytułowe pytanie. Nie warto do niego wrócić. Warto pielęgnować własne poczucie wartości i szacunek do siebie. 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...