Skocz do zawartości
Forum

W tym świecie baba gardzi człowiekiem


Gość mizog

Rekomendowane odpowiedzi

Będąc w rzeczywistości istotą podstępną, zdemoralizowaną, odczłowieczoną, czasem z morderczymi instynktami wobec swoich rodziców, małżonków i kochanków, wreszcie wobec własnych dzieci.

To istoty kłamliwe, okrutne, aroganckie i bezczelne.

Jeszcze nigdy w demonstracjach ulicznych kobiety nie demonstrowały takiej brutalności, chamstwa i wulgarności. Ruchy feministyczne doprowadziły do totalnej degeneracji synonimu kobiety.

Niektórzy powiedzą, że to opisałem wyżej to margines. To prawda ale margines w swoich postawach przekreślający dotychczasowe znaczenie kobiety. Margines który się poszerza. Chwytliwe hasła o wolności kiedy zabija się własne nienarodzone dzieci prowadźi kobietę na manowce człowieczeństwa.

Czy przyjdzie czas na opamiętanie ?

Bardzo w to wątpię.

Poprzez kobietę świat zmierza ku zatraceniu.

Kobieta w swoim dzisiejszym dramatyżmie żądań hasłowo brzmiących jako jej upodmiotowienie w rzeczywistości staje się przedmiotem jako magnetyczne centrum rodzinnej destrukcji i demoralizacji.

 

Cała nadzieja w tych milionach kobiet i dziewczyn które są piękne i czyste. Które dają światu radość i możliwość trwania świata.

Niech was Bóg wszechświata błogosławi.

Och, jak ja was dziewczyny kocham !!!

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.11.2021 o 18:25, Gość Jaszczurek napisał:

Mnie moja żona bije. I teściowa też. Ja mieszkam u nich i nie mam gdzie iść. Co robić ?

Spróbuj przelecieć i żonę i teściowa. Tylko jednocześnie, taki trójkąt. Albo niech ci żona siądzie na ptaku a teściowa kroczem na twojej twarzy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...