Skocz do zawartości
Forum

Podwieszany sufit


PannaCotta

Rekomendowane odpowiedzi

No zobaczcie, na co trafiłam! Na fajny poradnik krok po kroku jak zrobić
podwieszany sufit !! No nie, teraz to mój mąż nie odpocznie, dopóki mi w końcu takiego nie zrobi w salonie!! ? Oczywiście z ledami, taśmami i halogenami! A tak mówił, że nie wie jak to zrobić - a tutaj taka niespodziewajka - znalazłam mu gotowe rozwiązanie!:)

Może i komuś z Was się to przyda?

Odnośnik do komentarza

Muszę przyznać, że konkretnie i solidnie napisany poradnik. Niby krótki, ale pokazuje krok po kroku co trzeba robić. Robiłem sufit podwieszany u mnie w mieszkaniu (w łazience) i tak jak piszesz - dodatkowo zamontowałem lampy LED przy okazji. Fajnie to wygląda, nie kiczowato, ale nowocześnie.

Szkoda, że tak materiały poszły w górę teraz...no ale jeśli się wykonuje prace samemu, to też spoko, bo nie trzeba płacić za robociznę, a dzięki takim poradnikom jak ten - prawie każdy może się tego nauczyć.

Odnośnik do komentarza

Ehh ja mojemu facetowi już truję o remoncie od dwóch lat i nadal nic...chyba trzeba będzie wziąć sprawy w swoje ręce, wydrukować ten poradnik i mu zostawić w jakimś odpowiednim miejscu, aby w końcu się za to zabrał i zrobił to, co obiecał. Czyli podwieszany sufit w salonie. Teraz z tego się już nie wywinie - w tym roku musi to zrobić!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...